Cześć
Mam 180cm wzrostu i ważyłem tylko 60kg,ale od 2 tyg zacząłem chodzić na siłownię,plus dieta i po wczorajszym ważeniu wyszło 65kg,chyba nieźle ? Mam taki "problem",posiadam krzywą klatkę piersiową, tzw kurzą klatkę, i ćwicząc klatkę i brzuch ewidentnie mięśnie bardziej się odznaczają na tej prawej stronie(lewe płuco bardziej opadło). Czy to normalnie i ćwiczyć,aż w końcu przestanie być aż taka różnica,czy może źle ćwiczę?
Mam 180cm wzrostu i ważyłem tylko 60kg,ale od 2 tyg zacząłem chodzić na siłownię,plus dieta i po wczorajszym ważeniu wyszło 65kg,chyba nieźle ? Mam taki "problem",posiadam krzywą klatkę piersiową, tzw kurzą klatkę, i ćwicząc klatkę i brzuch ewidentnie mięśnie bardziej się odznaczają na tej prawej stronie(lewe płuco bardziej opadło). Czy to normalnie i ćwiczyć,aż w końcu przestanie być aż taka różnica,czy może źle ćwiczę?
Krzysztof Piekarz