witam. mam do sprzedania fotelik dla dziecka takiego od urodzenia do powiedzmy roku moze ponad roku
fotelik jak nowy z usa , uzywany z 5 razy cena w usa 250 dol
sprzedam zalezy mi na szybkosci , jak ktos zaiteresowany wstawie foto
cena 300
fotelik jak nowy z usa , uzywany z 5 razy cena w usa 250 dol
sprzedam zalezy mi na szybkosci , jak ktos zaiteresowany wstawie foto
cena 300
Krzysztof Piekarz