SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy jeszcze będę mogł rosnąć

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 417
Mam 16 lat i 179 cm wzrostu, chciałbym jeszcze urosnąć, ale i rozwinąć klatke piersiowa. Czy robienie pompek zachamuje moj wzrost??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
To ćwiczenie raczej nie wpłynie negatywnie na twoj wzrost (nie obciąża kręgosłupa). Tylko że, chyba nie masz zamiaru robić tylko pompek?

leniwa i d****na maskotka-mafia.suple.hardcor.pl
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466
Nie ma takiej mozliwosci

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!(TXT zdarty od Brutus'a ,mam nadzieje ze sie nie obrazi , ale spodobalo mi sie,dobra akcja)

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Same pompki mogą byc mało...
A gdzie wszechstronnośc??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3631
Ja mam jeszcze takie pytanie: Czy wyciskanie na laweczce moze zahamowac wzrost ? Bo po kilku seriach bola mnie plecy gdyz ciezar "wciska" mnie w laweczke i czy to moze obciazac kregoslup ???

,,Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy"

pozdrawiam
RoCkEtMaN

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21475
Chłopie nie przesadzaj człowiek nie jest z chudego i spróchniałego drewna tylko zbudowany o wiele, wiele mocniej niz nawet drewno (chodzi o kości)
i jak złapiesz za szklanke albo podskoczysz nie zgniecie ciebie ani pod ciężarem sztangi.Po prostu przesada i chyba nasłuchałeś się mitów troche.

Modlitwa i praca o mase i rzeźbe wzbogaca

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak poszerzyć klatę?

Następny temat

Czy to normalne???%-)

electro
Polecane artykuły