Czesc Michail mialem sie przypomniec po niedzieli.To co mozesz mi poradzic,w zwiazku z moim treningiem.
Moze rozpiszesz mi jakies 3-4 cykle 4-6 tygodniowe na przyrost masy, bo narazie robie regeneracyjny trening.A co dalej po tym,jakie cwiczenia w taki gorac robic?
irek
Moze rozpiszesz mi jakies 3-4 cykle 4-6 tygodniowe na przyrost masy, bo narazie robie regeneracyjny trening.A co dalej po tym,jakie cwiczenia w taki gorac robic?
irek
irek