Szacuny
0
Napisanych postów
51
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
36802
Daj spokój z tym plecami,jak ktoś jest fujara to i plecy mu nie pomogą.Są jednostki co po SP od razu biorą.Jak dobrze wybierzesz do po zakończonym szkoleniu, idziesz na rotacyjne i po kilku dniach możesz przeskoczyć na zawodowego.
Szacuny
0
Napisanych postów
24
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
241
@Orson: Z legią cudzoziemską żartowałem, i było to bardzo widoczne.
Mówiąc siły powietrzne to co dokładnie masz na myśli? bo to bardzo rozbudowana struktura.
Szacuny
14
Napisanych postów
700
Wiek
45 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
19983
W siłach powietrznych nie musisz być tylko pilotem(tych procentowo jest chyba najmniej). Natomiast możesz być np. technikiem pokładowym, mechanikiem itp., lub jeździć beczkowozem lub "zapalarką"(chyba najlepsza fucha na lotnisku), jak mój znajomy.
Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..