ja równiez, pdoobnie jak remik, zakoncze tym testem moja przygode z 1,3d,
trzeba bedzie sie w koncu nauczyc cwiczyc bez ćpalni :D
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-09-22 20:16:28
trzeba bedzie sie w koncu nauczyc cwiczyc bez ćpalni :D
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-09-22 20:16:28