Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem 18 letnik chlopakiem ktory szuka odpowiedniej diety na silownie. sam nie mam o tym zielonego pojecia. jesli ktos by mial chec mi pomoc, to dla informacji:
- waga : 83 kg
- wzrost : 184
- cwicze juz rowny rok
- jestem po cyklu hmb i kreatyny (dalo mi to efekty, ale slyszalem ze dalo by wieksze przy dobrej diecie)
Bardzo prosze kogos o pomoc i z gory dzieki :)
- waga : 83 kg
- wzrost : 184
- cwicze juz rowny rok
- jestem po cyklu hmb i kreatyny (dalo mi to efekty, ale slyszalem ze dalo by wieksze przy dobrej diecie)
Bardzo prosze kogos o pomoc i z gory dzieki :)
Krzysztof Piekarz