SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trudny przypadek, proszę o pomoc.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28681
guaranka, swietnie sobie radzisz! gratuluje trzymania regul i czystej miski!
wino wytrawne tak jak obli mowi najlepsze. z piw to najmniej wplywa na cukier ciemne np. guinness, wodka tez nie wplywa za bardzo na cukier, oczywiscie bez soczku ja czasem uskuteczniam taki drink: troche wodki, poszatkowana mieta, sok z limonki, pokruszony lod - nie podnosi cukru wogole jak jest za kwasne to mozna dac slodzika, ale mnie lepiej smakuje bez
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1232




ooo dzieki, to dobrze wiedziec. Skończyło się u mnie na winku ale w nie dużej ilości :)
załączam wczorajsza i dzisiejszą miche

oj zdublowalo mi sie

Zmieniony przez - guaranka w dniu 2011-09-11 11:41:54

Zmieniony przez - guaranka w dniu 2011-09-11 11:44:00

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-09-11 12:14:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1232


właśnie zrobiłam sobie pomiary... ale nie nawidze sie mierzyć... nie wiem ja chyba nie umiem i wkurza mnie to. Co przyloze cm to co innego wychodzi. w udzie np raz 59 a raz 60 i tak ze wszystkim. A staram sie mierzyc w tych samych miejscach.
W kazdym badz razie pomalutku jest tendencja spadkowa. No waga to mi tak jakos dziwnie skacze ( ale oczywiscie ciesze sie ze spadla )
wkurzaja mnie te pomiary, wiec stwierdzilam ze koncem wrzenia zrobie sobie zdjecia porownawcze( bede juz po okresie wec nie bede spuchnieta). Pozatym po pomiarach tak nie widac, a np. wchodze w bluzke ktora 2 tygodnie temu bylam bardzzzo ciasna.

Byłam też na badanich krwi z czego wyniki beda w piatek (zaplacilam za nie jakies 170 zł) i teraz nie wiem czy dostane jeszcze na silownie
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
no i ok, wazne ze spada, dokladen pomiwry sa jedynie ogolnym wyznacznikiem tendencji
Nie strasz ze nei bedzies zmogla cwiczyc to wazne dla ciebie, prozdrowotnie, powiedz ze trening na silowni poprawia wrazliwosc insulinowa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1232


No ja właśnie wiem i bardzo mi zależy na tej siłowni.
teraz jeszcze musze suplementy dokupic bo sie pokończyly...i postaram sie wywalczyc ta silownie:)
poki co zalaczam dzisiejsza miche (cos bialkiem nie moglam dobic jak nigdy) i trening dzisiejszy:
Zaczełam 4 tydzien wiec dolozylam 4 obwód
zaczelam od 10 min steperka
trening A
1) Spięcia brzucha, świeca 4x15
2) Wspięcia na palce obunóż 4x15 z baniakami 5L a razem 10
3) Przysiady klasyczne z hantlami4 x 15 z hantelkami po 2kg
4) wejście na ławkę z hantlami 4x 15 z hantelkami po 2kg
5) wznosy z opadu 4x 15 z hantelkami po 2kg
6) Pompki klasyczne max powtórzeń 4 x15:)
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz 4x 15 z baniakami po 5kg
8) Uginanie przedramion hantle 4 x 15 z hantelkami po 2kg
9) Pompki w podporze tyłem 4x 15

na koniec rozciaganie:)

I musze stwierdzi ze nieeeźleeee sie zmeczylam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1630
super guaranka! gratuluje spadków :)trzymam kciuki, żeby Ci ta siłownia wyszła. widać, że Ci służy :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3157
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1232


dzięki dziewczyny

wklejam dzisiejsza miske:)
dzis w planach tez bieganie z marszem, ale relacje zdam poźniej..
poki co ide sie uczyc ekonomii w sobote poprawka a ja dopiero zaczelam sie uczyc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3157
Jak Cię to pocieszy, to ja mam jutro 3 poprawki, a jeszcze nie zaczęłam się uczyć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1232
ooo to widze ze Ty jeszcze lepsza jestes
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie 5 kg...

Następny temat

Co lepsze abs czy a6w??

electro
Polecane artykuły