SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trudny przypadek, proszę o pomoc.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Najlepsza definicja mojej osoby: CAŁE ŻYCIE NA PRZYPALE Przy czym zaznaczam, że zawsze spadam na cztery łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
No to niezła "uczelnia"

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
A właśnie że nie. Ja po prostu bardzo dużo pamiętam z zajęć, nikt mi w to nie wierzy, ale tak jest. Sypię się tylko na szczególikach, reszta zostaje w bańce i to przez lata. Niestety w czerwcu był zmasowany atak szczególików :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie no pewnie, zawsze jest jakiś powód - za dużo szczegółów, niezrozumiałe pytania, wredny wykładowca EOT

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
hehe no ja mam wlasnie podobnie jak Ty. Ogólnie dużo pamietam ...tylko te szczegoliki...
A co bulinka studiujesz ze sie tak zapytam??
BTW mam na roku taka kolezanke, ktora zreszta strasznie lubie... jej motto to "miej wyeb** a bedzie Ci dane" i powiem Wam że dziewczyna zalicza wszystko, najciezsze egzaminy na minimalnej lub czasem nawet zerowej nauce... Np egzamin z ekonomii to byl test wyboru ABCDE a zeby lekko nie bylo to odp moglo byc kilka dobrych i skubana na 20 ustrzelila 16 !! no masakra jakas heheh powinna w totka zagrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Ciekawe, czy nam ban nie grozi za to spamowanie
Mogę Ci na priva odpowiedzieć, bo studiuję 3 kierunki naraz (2x studia + studium) i są na tyle specyficzne, że jeśli trafi tu ktoś, kto mnie zna, to mnie po nich rozpozna, a wolę tego uniknąć, bo wstyd mi, że cierpię na zaburzenia odżywiania. A Ty co studiujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
łooo matko 3 kierunki, to ładnie :) spoko jesli nie chcesz zeby ktos Cie poznał, rozumiem:)
a ja studiuje tylko 2fascynującą administrację ze specjalizacją publiczna a od tego roku zaczynam bezpieczenstwo wewnetrzne.. byc moze los naszego kraju bedzie lezal w moich rekach
aaaa a z zawodu jestem kosmetyczka, zeby sie to mniej kupy trzymało
i zeby nie bylo ze spam to musze powiedziec ze bieganie dzisiejsze sie nie odbyło bo pogoda nie teges (strasznie wietrznie a mnie cos gardlo lapie) ale za to 40 min cardio z turbo fire zaliczone:)

Mam tez pytanie odnosnie supli:D
Pokończyly mi się poprzednie suplementy a były to glowmnie zbiory witamin. Teraz chce kupic coś konkretnego. Mam zalecenia na Cynk, wit. E, Wit. Z gr. B, omega3, magnez
W aptece upatrzyłam takie towary :D :

Humavit, Drożdze piwne +witaminy
4 tabletki:na dobe
drożdze piwne 1,3g;
witamina A 400mcg (50% RDA);
witamina C 30mcg (50% RDA);
witamina E 5mg (50% RDA).


Olimp, Gold omega3
1 kapsułka: olej rybi 1000 mg, w tym: EPA 330 mg, DHA 220 mg, inne kwasy omega-3 100 mg, witamina E 6,7 mg (67% ZDS*).
* procent realizacji zalecanego dziennego zapotrzebowania.

Olimp Chela Cynk
Chelat aminokwasowy cynku (Chelazome) – 150mg w tym cynk - 30mg to najwyzszy jaki znalazlam

Olimp,Chela Mag B6
1 kapsułka): 555mg chelatu aminokwasowego magnezu ALBION, w tym 100mg magnezu, 5mg witaminy B6, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki

czy beda ok? czy moze jest cos lepszego co moje oko przegapiło:P Samej wit E nie znalazłam, ale jest w tych niektorych suplementach

aaaaa i najważniejsze:D bedzie kasa na silownie
dzisiaj bylam juz w niej wyogladalam ja i hmmm przywital mnie starszy dzidzius dosłownie... bylo bardzo malo ludzi, jedna babka na steperku i starszy pan na twisterze Mam nadzieje ze doglada to ktos w sensie jakis trener albo ktos kto ma pojecie zeby techniki przypilnowal
W każdym badz razie od poniedzialku zaczynam

Zmieniony przez - guaranka w dniu 2011-09-14 00:02:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232


czy pomoze mi ktos z tymi suplementami???
bo chciałabym juz zamowienie złożyc:)
mysle ze to chela cynk i chela magnez i omega 3 gold napewno beda ok i wezme.
Jednak nie wiem co z ta wit E bo jest jej troche w omedze i w drożdzach.
Ale tez nie wiem czy brac drożdze czy poprostu komplex wit.B np (1 tabletka: witamina B1 - 3 mg, witamina B2 - 5 mg, witamina B6 - 5 mg, witamina PP - 40 mg, D-pantotenian wapnia - 5 mg oraz substancje pomocnicze: laktoza, poliwinylopirolidon, hydroksypropylometyloceluloza, glikol polioksyetylenowy 6000, talk, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu E171, tlenek żelaza czerwony E172.)
Bo sa jeszcze takie A+E 1 kapsułka: witamina A 750 µg (2500 j. m.), witamina E 100 mg.


czy taka multiwitamine????
Vita-Min Multiple Sport Olimpu tu sa prawie wszystkie witaminy

zalaczam dzisiejsza miche ktora nie świeci przykladem, ale na wytlumaczenie mam chorobe... niexle sie rozchorowalam, gardlo mnie zlapalao. Nie dalam rady dzis cwiczyc i ta micha tez taka z tego co bylo w lodowce bo z domu nie wychodzilam dzis.

ps. czy pomoze ktos z tymi suplami ??


Zmieniony przez - guaranka w dniu 2011-09-14 11:27:45

Zmieniony przez - guaranka w dniu 2011-09-14 11:49:20

Zmieniony przez - guaranka w dniu 2011-09-14 19:09:04

Zmieniony przez - guaranka w dniu 2011-09-14 19:09:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Chętnie bym pomogła, gdybym sama nie czekała na suplowe wskazówki :) Szefowe o nas zapomniały może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ależ oczywiście, moderatorki natychmiast porzucą wszystkie swoje zajęcia, czy to w życiu prywatnym czy zawodowym i już, już odpisuja na dziesiątki pytań w kilkunastu dziennikach
Litości Pomimo, że forum to nasze największe hobby, to chyba zboczeniem byłoby przedkładanie go nad realne życie (???)

W dziale jest temat podwieszony traktujący o suplementach i spokojnie może posłużyć do zadawania takich pytań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie 5 kg...

Następny temat

Co lepsze abs czy a6w??

WHEY premium