SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trudny przypadek, proszę o pomoc.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Zdrówka, nie daj się

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Zdrowiej szybko! (jakaś epidemia na forum czy jak?) Ja już w zimowym płaszczu poginam, w szaliku i rękawiczkach - polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
Dzięki dziewczyny:)
Dzis niby troche lepiej, juz nie mam az takiej goraczki, dalam rade nawet przyrzadzic sobie watrobke, ale i tak caly dzien leze i zakuwam na jutrzejsza poprawke.. Nie wiem jak ja ja napisze
Miske wrzuce wieczorem bo nie wiem ile dam rade przelknac przez moje obolale gardelko

Mam juz wyniki krwi.

wyniki byly robione w 21 dniu cyklu czyli faza lutealna i tak:

TSH 1,5 czyli ok
testosteron + 1,34 (norma 0,2 a 1,2 )
ESTRADIOL + 158 (norma 60 a 150 )
PROGESTERON - 2,07 (norma 2,5 a 32 )
PROLAKTYNA 17 (norma do 25 )
FSH 5,67 (norma 1,3 a 11 )
miało byc jeszcze LH ale pani chyba o tym zapomniala...
Tragedii chyba nie ma , ale martwi mnie ten niski progesteron...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232


To prawda że tak niski progesteron moze świadczyć o braku owulacji???
Powinnam zroibic jesczze jakies badania?
Zdążyłam się już naczytać o zanizonym progesteronie i sie tym zdołowałam...

zalaczam jeszcze dzisiejsza miche. Dzis juz sie postaralam zeby byla ladna.
Szkoda mi tylko że treningi musze odstawic:( ostatni raz cwiczylam we wtorek, az mi tak dziwnie czegos brakuje....
niech to chorubsko juz odpusci

Zmieniony przez - guaranka w dniu 2011-09-16 20:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232


zalaczam dzisiejsza miche.
W koncu czuje sie troche lepiej, za cwiczenia sie jeszcze nie biore bo chce byc calkiem zdrowa zeby od poniedzialku chodzic na silownie.
i tu mam też pytanie.. jaki trening????
mam sobie wybrać obojętnie ktory z tych na poczatku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Hej Jak tam poprawka? Mam nadzieję, że wszystko "po przodu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a nie masz żadnego planu treningowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
Bulinka a kurcze stresuje sie bo bardzo ciezki byl ten test i wlasciwie to kilka odp do jednego pytania mi pasowalo i juz sama nie wiem, wyniki beda w sobote, takze zobaczymy jak to bedzie...
a jak tam Twoje poprawki? :)

Obligues mam ten trening A i B do cwiczenia w domu (cwiczylam go niecale 4 tyg bo sie rozchorowalam). Czyli co na silowni mam go kontynuowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak, bo własciwie po chorobie sie cofnełas, kontynuuj Muszisz wejśc w rytm cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
No u mnie kampania niedosypiania i kroplówki z kawy trwa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie 5 kg...

Następny temat

Co lepsze abs czy a6w??

WHEY premium