SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mam problem z Białkiem i Aminami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 286
Witam :) Byłbym wdzięczny za pomoc!!!!

Zakupiłem ostatnio troche odżywek i kupiłem Białko Treca Ultimate Protein i aminokwasy BioTechUSA Amino ST 5300, i problem jest taki ze to białko zawiera już jakies aminokwasy i to niby sporo jeśli dobrze doczytałem.Aminokwasy które napisałem powyżej mają okropnie wielkie tablety i musze je zażywać w dużych ilościach, czyli 8 dziennie, więc moje zapytanie jest takie czy jest sens brac białko z tymi aminami czy jeśli zawiera to białko jakieś już aminy to zostawic te aminy na inne białko?????????

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 24

Waga: 103

Wzrost: 187

Cel cyklu: Redukcja/Rżeźba

stosowane już wcześniej suplementy : Białko,Glutamina,Nitrobollon

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : nie

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: TREC L-Karnityna gold Witaminy i minerały complex,Omega 3 Apteo

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: 600 zł

uwagi i sugestie: Jestem zakłopotany

Staż treningowy: Kiedyś Rok po długiej przerwie i po zatłuszczeniu zacząłem od nowa i jest to mój 2 tydzień
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedz mi kolego z czego może się składać białko jak nie z aminokwasów??
można łykać
dietę masz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Aminokwasy masz w każdym rodzaju białka, zaczynając od chleba a kończąc na mięsie.
Poza tym ładuj sobie te aminki po 2-3 do każdego posiłku a białko wedle braków.

Co do braków to uzupełnij braki wiedzy Aminokwasy to nieodłączna część ludzkiego odżywiania się
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
chyba zaczynajac od miesa,bo w chlebie to tych aminokwasow duzo nie bedzie..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 286
Dzieki za pomoc wiem ze kazde białko ma ale tego białka nie mialem i pisze na nim ze jest wysoki poziom aminek wiec myslalem ze moze odpuszcze sobie te aminy wielkie teraz a zapodam je pózniej ale jesli mam brac je odrazu to tak zrobie jestem na diecie redukcujnej !

Dzieki za pomoc!!!!Sog dla was
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde człowieku do szkoły się chodziło??
tu nie chodzi o rodzaj białka i to że jedno ma a drugie tyle, albo że tego jeszcze nie miałeś, tylko o to że białko jest zbudowane z aminokwasów...
tak jak dom z cegły
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bierz po 3 kaps do posiłku i ew tak z 6-8 po treningu.
Co do białka - słuchaj, białko to białko. Różni się tym z czego jest pozyskiwane, wchłanialnością czy wspomnianą zawartością aminokwasów ale to nie zmienia faktu że to białko. Aminokwasy zawsze są przydatne
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
aminek nigdy dosc! tylko zeby pieniadze byly..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 286
ok rozumiem!!! mentos spoko wytłumaczyłes mi rzucać sie nie musisz po to pytam jak nie wiem !!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rzucam się tylko próbuję wytłumaczyć najprościej jak potrafię
a że wygląda to jak wygląda to taki mój urok
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No spokojnie, nie zamierzamy cię tu obrażać. Nie każdy musi mieć o czymś pojęcie, ale chodzi tylko o to, że jeśli zamierzamy coś przyjmować zorientować się można
Co do szkoły - na biologii wolą uczyć o tym czym się odżywia żaba niżeli czym powinien się odżywiać człowiek (poza tym nauczyciele skrupulatnie okrajają ten temat, brak jakich kolwiek rozwinięć )
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple

Następny temat

Shotgun + mono?

Shoty
Polecane artykuły