SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Na czym dalej!??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2287 Napisanych postów 14689 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97980
Witam. Mój staż treningowy to rok, a tydzień temu skończyłem swój pierwszy cykl na kreatynie mono z uniwersala, bo wcześniej ćwiczyłem na sucho. Teraz minął 1 tydzień po cyklu na sucho... Jeszcze 3 tygodnie na sucho (zalecane) i mogę dalej jechać na kreatynie tylko nie wiem czy się opłaca, mianowicie:
1. Czy kreatyna na drugim cyklu będzie też dobrze działać, bo ten cykl dał mi sporo pod względem wizualnym jak i wyników siłowych czy lepiej zrobić sobie większą przerwę z kreatyną jak tak to jaką.
2. Czy zrobić sobie przerwę z kreatyną i kupić coś innego jak tak to co (chodzi mi tylko o siłę żadnych mutant mass nie podawać )
Wgl co mi radzicie teraz z suplementacją, bo mam poważny dylemat, a wiem, że tu mogę liczyć na dobre rady...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wklej ankietę działu
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Co do przerwy tak z 6 tygodni jest optymalne
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
odczekaj tak jak piszesz min 4 tyg

i potem spróbuj znowu na samej kreatynie skoro byłeś zadowolony
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Ja bym poczekał jeszcze troche dłużej niż 4 tyg. Kreatyna po cyklu jest jeszcze w naszym organizmie przez jakis czas.

Jak dlugi miales cykl na mono?
Przyjmuje sie, ze przerwa powinna byc mniej wiecej tej samej dlugosci co cykl.


Za to na kolejny cykl proopnuje pomyslec np nad jablczanem kreatyny, laczac go z mono.

A na nastepny juz sprobowac czegos mocniejszego.


Z jablczanow osobiscie polecam Trec CM3, wychodzi dosc ekonomicznie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMPED

Następny temat

Daa Acitvlab

electro
Polecane artykuły