Witam. Mój staż treningowy to rok, a tydzień temu skończyłem swój pierwszy cykl na kreatynie mono z uniwersala, bo wcześniej ćwiczyłem na sucho. Teraz minął 1 tydzień po cyklu na sucho... Jeszcze 3 tygodnie na sucho (zalecane) i mogę dalej jechać na kreatynie tylko nie wiem czy się opłaca, mianowicie:
1. Czy kreatyna na drugim cyklu będzie też dobrze działać, bo ten cykl dał mi sporo pod względem wizualnym jak i wyników siłowych czy lepiej zrobić sobie większą przerwę z kreatyną jak tak to jaką.
2. Czy zrobić sobie przerwę z kreatyną i kupić coś innego jak tak to co (chodzi mi tylko o siłę żadnych mutant mass nie podawać )
Wgl co mi radzicie teraz z suplementacją, bo mam poważny dylemat, a wiem, że tu mogę liczyć na dobre rady...
1. Czy kreatyna na drugim cyklu będzie też dobrze działać, bo ten cykl dał mi sporo pod względem wizualnym jak i wyników siłowych czy lepiej zrobić sobie większą przerwę z kreatyną jak tak to jaką.
2. Czy zrobić sobie przerwę z kreatyną i kupić coś innego jak tak to co (chodzi mi tylko o siłę żadnych mutant mass nie podawać )
Wgl co mi radzicie teraz z suplementacją, bo mam poważny dylemat, a wiem, że tu mogę liczyć na dobre rady...
Krzysztof Piekarz