SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czym bardziej dostane mięśnia ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Cykle suplementacyjne i rozpiski.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 723
Witam mam takie zapytanie a mianowicie jestem endomorfikiem i zastanawiam sie co bedzie teraz dla mnie lepsze: NitroProGen czy Hard Mass Trec'a ? Jestem w okresie budowania suchej masy i chcem dostac mięsnia... Na siłkę chodzę 5 x na tydzień. Na poważnie od czerwca tego roku, wcześniej to tak... "bawiłem sie". Chcem kupic sobie cos białkowego tylko niewiem co będzie lepsze NitroProGen czy ten ich Bulk ? Takze prosze o wypowiedzenie się fachowców :P

Pozdrawiam

Paweł

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam

Wiek: 17

Waga: 105

Wzrost: 193

Cel cyklu: czysta masa mięsniowa

stosowane już wcześniej suplementy : Nitro II, HMB

Uprawiane inne sporty: -

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Nitrobolon II

ilość dni wolnych od kreatyny: 10

przewidziane finanse na cykl: 250

uwagi i sugestie: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Zdecydowanie Nitroprogen. Brałem,dobre efetky

Zmieniony przez - nolvadex40 w dniu 2008-10-15 17:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
burdel się tu robi


mase zyskasz
powodujac dodatni bilans kaloryczny
czyli upraszczając jedz wiecej niż spalasz

ilośc, własciwe proporcje skladnikow i ich dobór decyduje o jakosci nabieranej masy

fota ma być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
nie ma fotki, przenosze od razu temat do supli
zasady są proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
w tamtym temacie juz mu podales dobry link, z ktorym powinien kolega sie zaznajomic jak zadaje takie pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"pawelpazdz" a jakie miales efekty po nitro II??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Nie wiem, czy drugi raz wchodziłbym w HARDMASS-a po używaniu UP YOUR MASS z MHP. Konsystencja Hard'a pozwala mi sądzić, że tam większość węgli to proste carbo - inaczej w przypadku MHP, tam jest taka "zawiesina".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 723
Dario na Nitro konkret w łapce z 39,5 na 42 full pompa :D Brałem 3 czubate miarki :D
dzieki chłopaki za odpowiedzi...
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw bsn jak brac najlepiej

Następny temat

Na czym bardziej dostane mięśnia ? NitroProGen czy Hard Mass ?

WHEY premium