Cześć wszystkim.Ćwicze już 3 lata z przerwami,od roku stosuje systematycznie diete.Na każdy posiłek jem ok 30 40 gr białka i 70 węglowodanów.Ćwicze 4 razy w tygodniu.
Poniedziałek :klata,triceps
Wtorek :nogi
Środa :plecy, biceps
Czwartek:barki,przedramie
Na duże partie mięsni ok. 10-12 serii, na małe 8-10 serii.
Problem polega w tym ze nie rosnę.NIe wiem już co robie źle a co dobrze.Raz na pół roku kupuje sobie kreatyne z Olimpu.Prosze ułóżcie mi jakiś plan i diete.Oraz co mółbym kupić z proszków ale w miare taniego.
Dzieki
killer
Poniedziałek :klata,triceps
Wtorek :nogi
Środa :plecy, biceps
Czwartek:barki,przedramie
Na duże partie mięsni ok. 10-12 serii, na małe 8-10 serii.
Problem polega w tym ze nie rosnę.NIe wiem już co robie źle a co dobrze.Raz na pół roku kupuje sobie kreatyne z Olimpu.Prosze ułóżcie mi jakiś plan i diete.Oraz co mółbym kupić z proszków ale w miare taniego.
Dzieki
killer
Krzysztof Piekarz