Bialko licz ogolne, nie tylko zwierzece. Na pewno jest go za duzo, wiec jak wywalicz posilek nr 2 i zmniejszysz odzywke bialkowa po treningu do 20g to powinno byc lepiej.
Moderator działu Odżywianie
Ilość wyświetleń tematu: 3089
Moderator działu Odżywianie
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły