Ok sprawe sprobuje zobrazowac jak najjasniej.
Tak wiec, mam 185cm wzrostu i 67kg jest to dolna granica wagi odpowiedniej dla mojego wzrostu. Jestem strasznie chudy i dlatego tez zaczalem niedawno cwiczyc. Jem duzo poniewaz che zrobic mase jednak moj problem polega na tym, ze mam mala oponke, ktora strasznie mnie wnerwia i za boga nie wiem jak sie tego gowna pozbyc.Jak siadam to ta skora na siebie tak jakby nachodzi i strasznie tego nie lubie.
Chcialbym zapytac sie Was co w takiej sytuacji zrobic?
edit
Czy bez aerobow tylko same ciezary, cwiczenia na brzuch jest szansa, ze to zniknie?
Zmieniony przez - TacoLimey w dniu 2011-08-11 16:19:08
Tak wiec, mam 185cm wzrostu i 67kg jest to dolna granica wagi odpowiedniej dla mojego wzrostu. Jestem strasznie chudy i dlatego tez zaczalem niedawno cwiczyc. Jem duzo poniewaz che zrobic mase jednak moj problem polega na tym, ze mam mala oponke, ktora strasznie mnie wnerwia i za boga nie wiem jak sie tego gowna pozbyc.Jak siadam to ta skora na siebie tak jakby nachodzi i strasznie tego nie lubie.
Chcialbym zapytac sie Was co w takiej sytuacji zrobic?
edit
Czy bez aerobow tylko same ciezary, cwiczenia na brzuch jest szansa, ze to zniknie?
Zmieniony przez - TacoLimey w dniu 2011-08-11 16:19:08
Krzysztof Piekarz