SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ja mam za trening???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Poczytałam dużo postów i sama odpowiedziałam na pytanie jaki to trening. Ale co do odżywiania/katabolizmu to jeszcze odpowiedzi nie znalazłam, więc jeszcze raz bardzo ładnie prosze o pomoc.

Trening mam podzielony na 2 części. Rano biegi 30 min (po śniadaniu) i trening obwodowy (25-35min), po południu HIIT (nie codziennie)(10min) i basen (relaksacyjnie ale 45min).
Moje BMR=1500kcal, jem 1500 w nietreningowe a 1800 w treningowe i pilnuję żeby przyjmować MINIMUM 2g białka na kilogram masy beztłuszczowej.


Pytanie: czy przy takiej intensywności treningów (w najbardziej intensywne dni spalam około 1000kcal na dzień wg wyliczeń czyli netto przyjmuję około 800kcal) spalam sobie mięśnie? Powinnam zwiększyć dawkę przyjmowanych kalorii? Czytałam że aeroby spalają mięśnie - czy przy wyższej intensywności (tej 80%MHR i więcej) też sobie je spalam przy takim odżywianiu?

Sorki jeśli głupoty ale wolę zapytać niż się samej skrzywdzić.

Płeć: kobieta
waga: 69kg
wzrost: 169cm
%bf: 29
cel: wyrobienie kondycji do pół maratonu w maju, powolna redukcja
odżywanie: 7 posiłków, zgodnie z 10 przykazaniami żywieniowymi, żadnych śmieci, napojów gazowanych, alkohol maksymalnie raz w tygodniu i to z umiarem (2 drinki ALBO 2 jasne piwka)

Zmieniony przez - Maya S w dniu 2010-02-07 19:24:06

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
maja pogadamy w twoim blogu, ok?
A co do drinkow i piwa to mi sie one na redukcji nie podobaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Obliques, dzięki. A co do alkoholu to im więcej jestem zajęta doktoratem tym mniej wychodzę - mniej piję. Raz na 3 tygodnie ostatnio to max.

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

low carbo a budowa miesni

Następny temat

Utrzymać wagę...

WHEY premium