SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Małe pytanie o browarki.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4085
Witam!
Trenując boks i po części myśląc o poważnej amatorskiej karierze zaszkodzi mi jeden lub dwa browarki raz w miesiącu albo rzadziej?
Czy absolutnie nawet tyle jest nie dopuszczalne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4225
z wlasnego doswiadczenia wiem ze 1 piwko w tygodniu czy tam 2 to nie zaszkodza, natomiast w ostatni weekend troche przesadzilem bo w piatek po sparingu 3 piwka + dyska sobota basen+3 piwka niedziela grill + 3 piwka i poniedzialek na treningu byla tragedia :) i tu uwazam ze najgorsze to pic w dzien treningu, oslabia regeneracje.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
W miesiącu nie.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6661
Zależy jakie...

Dla przykładu:





Jak najbardziej możesz od czasu do czasu wychylić. Dobre na nerki.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4085
Czyli można robić sobie np dzień 15 na sączenie browara raz w miesiącu tam dwa browarki jakieś zwykłe typu bosmanek,tyskie
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Zależy od organizmu. Najwyżej, jak przesadzisz, będziesz musiał parę dni dłużej odrabiać Zresztą ****a. Wszyscy chleją. Jak nie masz konkretnego okresu przygotowawczego to pij zgodnie z sumieniem i obserwuj jak to działa na formę

Jeśli masz problemy z wagą to bądź bardziej asertywny

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6661
A jak już obalasz coś konkretnego to tylko przy tym kawałku.







Idealny na burdę



Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2011-06-02 21:51:33

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11152
mi nie przeszkadza, wlasnie pije sobie browarka dla relaksu, po Judo,ale nie startuje w zadnych zawodach. Jutro chce isc na MMA i ten browar mi nie przeszkodzi. Ale do boksu czystego juz lepsza trzeba miec kondyche.
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Do boksu niekoniecznie, do kicka bardziej

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11152
No to jeszcze bardziej jak nogi dochodza.

Bardzo spoko grafa i filmy masz Olokk, wczoraj ogladalem troche w robocie masz talenta
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Dzięki, miło mi

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4085
Doszedłem do wniosku,ze raz czy dwa w msc mi nie zaszkodzi w nie wielkiej ilosci:)
Dzieki Panowie!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje imię jest Karatee

Następny temat

Seminarium Muay Thai Łódź

electro
Polecane artykuły