SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak to wygląda z siłą?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6242
Witam wszystkich!

Mam takie pytanie jak z doświadczenia przekłądacie działanie popularnego "krzesełka" przy ścianie na wzrost siły w nogach??

Mój problem jest taki że teraz jestem na studiach i nie zabardzo mam czas na normalne treningi na siłowi (bo trenuje w klubie piłkę ręczna), aczkolwiek od przyszłego semestru mam zamiar to zmienić. I teraz problem - zastanawiam sie czy jeżeli będe robił krzesełko ileś tam czasu dziennie to jak to siłowo wyjdzie??

Wiadomo nie marze nawet o tym że to mi zastąpi siady (które swoją drogą uwielbiam) ale czy w ogóle na jakiś wzrost siły można liczyć.

I druga sprawa - zawsze trenowałem wyskok z ciężarami a teraz tych ciężarów nie ma i jak trenować żeby chociaż troche się poprawić. I znowu kto z doświadczenia może mi powiedzieć czy bieganie z obciążnikami wpływa korzystnie na dynamike czy nie??

pozdrawiam wszystkich;)

ps. Jeżeli chodzi o moje wyniki to chyba jakieś tam w profilu mam umieszczone
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9856
Na pewno coś pomoże, ale chyba bardziej wytrzymałość niż siłę. Ciężarki wywal, popsujesz sobie kolana aby.

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12084
wytrzymalosci brakuje.. co do nesta pisal to wszystko jasne

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6242
no skoro tak mówicie to co robić od przyszłego semestru wracam na siłownie a narazie zostaje tylko krzesełko;)
...
Napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12084
to powodzenia

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
jojo122 jest wiele innych cwiczen ktore mozesz robic w domu bez zadnego obciazenia, duzo lepszych niz krzeselko.
Przysiad na jednej nodze, przysiad bulgarski, wykroki, wstepowania na podwyzszenie. "Tuck jumps" na dwoch i jednej nodze...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skok wzwyż - problemy

Następny temat

Kontuzja - Siatkówka

electro
Polecane artykuły