witam
dzis zaczyma swoj pierwszy cykl, i mam pytanie jak dokladnie dawkowac xpanda?? czytalem ze warto w DNT brac cos tanszego na podtrzymanie- czy mono z megabolu bylo by dobre??i wtedy jak dawkowac dokladnie to wszystko tzn jakie ilosci i kiedy??
nie znam sie jeszcze tak bardzo na tym wszystkim i bylbym wdziczny za pomoc
dzis zaczyma swoj pierwszy cykl, i mam pytanie jak dokladnie dawkowac xpanda?? czytalem ze warto w DNT brac cos tanszego na podtrzymanie- czy mono z megabolu bylo by dobre??i wtedy jak dawkowac dokladnie to wszystko tzn jakie ilosci i kiedy??
nie znam sie jeszcze tak bardzo na tym wszystkim i bylbym wdziczny za pomoc
Krzysztof Piekarz