Siema.
Mam taki problem iż z klasy jestem najsłabszy w siłowaniu na rękę nawet z najsłabszymi lamami zwymiękam (chodź umiem ich pobić ;d). Jaki mięsień przy siłowaniu na rękę działa ? Czy jak ćwiczę ciągle na masę to będę coraz lepszy w siłowaniu na rękę ? Jakie ćwiczenia na wyrobienie sobie silnej ręki ?
Mam taki problem iż z klasy jestem najsłabszy w siłowaniu na rękę nawet z najsłabszymi lamami zwymiękam (chodź umiem ich pobić ;d). Jaki mięsień przy siłowaniu na rękę działa ? Czy jak ćwiczę ciągle na masę to będę coraz lepszy w siłowaniu na rękę ? Jakie ćwiczenia na wyrobienie sobie silnej ręki ?
Krzysztof Piekarz