Witam panowie, polećcie mi jakieś dobre białko ( 2kg) w jakieś nie najwyższej cenie a działające dobrze.
Do tego chciałem zapytać o BCAA 3300 z MHP - brał ktoś ? słyszałem,że dobre to BCAA ? moze macie inne zdanie na jego temat, wiec tu napiszcie mi co o nim myślicie.
Z góry dzięki ;)
Do tego chciałem zapytać o BCAA 3300 z MHP - brał ktoś ? słyszałem,że dobre to BCAA ? moze macie inne zdanie na jego temat, wiec tu napiszcie mi co o nim myślicie.
Z góry dzięki ;)
Krzysztof Piekarz
