założyłem ten temat ponieważ ciągle szukam na internecie jakiegoś planu na siłę 2 treningi w tygodniu. Robię już tydzień trening na siłę - Armageddon, chcę z niego zrezygnować ponieważ po każdej serii bolą mnie mięśnie ;/.. Mam 15 lat, ważę 70 kg i biorę na klatę 60 kg. Liczę na wasze propozycje.
Pozdrawiam
maro14061996
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 70
Wzrost: 182
Cel treningowy: siła
Staż treningowy na słowni: 2 tyg.
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tradycyjna siłownia
Dieta: nie mam
Przeciwskaznania medyczne: sporty wyczynowe (zawodowo)
Zażywane suplementy: żadne
Pozdrawiam
maro14061996
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 70
Wzrost: 182
Cel treningowy: siła
Staż treningowy na słowni: 2 tyg.
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tradycyjna siłownia
Dieta: nie mam
Przeciwskaznania medyczne: sporty wyczynowe (zawodowo)
Zażywane suplementy: żadne
Jeżeli chcesz coś osiągnąć - poświęcaj temu dużo czasu
Krzysztof Piekarz
