Szacuny
11184
Napisanych postów
52123
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
hehe a wszystko przezemnie co co do ninja to nie slyszalem zeby sie przebierali na czerwono wiem ze zawsze byly to kolory maskujace a czerwony chyba bardziej nalezy do razacych
"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez Ciebie ".
Szacuny
11184
Napisanych postów
52123
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Czemu do budy chozi się 5 dni a wolnego 2 dni...
Holera niesprawiedliwe...
powinno być 4 dni szkoły 3 dni wolnego to rozumiem.
i tak z połowy z tego się uczymy nie wykorzystamy w życiu codziennym...
W jakiej pracy będziesz potrzebował wiedzy na temat zdań (wśpółrzednie złożonych wynikowych określających podmiot orzeczenia)
Kur*a mać wkur**ające...
Szacuny
53
Napisanych postów
11379
Wiek
40 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
47331
"Czemu do budy chozi się 5 dni a wolnego 2 dni...
Holera niesprawiedliwe... " --wlasnie dlatego sie chodzi zeby umiec pisac a cholera pisze sie przez "ch"
"Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni"
10 Dan Kosolokaikan Karate
Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
0
Pozycje to ichimonji no kamae pozycja wody a ta broń to naginata pięknych zeczy z nią mozna robić choć osobiście wole kusari kama lub manriki kusari shuriken mniej aczkolwiek też hankyu no jutsu piekne techniki z niskich pozycjii i z konia >>>>>>>>>Bujinkan Adept