Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Czyli tak jak się spodziewałem. To kto w takim bądź razie jest numerem 1 w bramce The Boys?

...
Anglik Fraser Forster

Hamilton 1:1 Celtic
27' Mensing 1:0
49' Forrest (czerw.)
64' McAlister (czerw.)
90' Mensing (czerw.)
90' Stokes 1:1 (karny)

Po raz kolejny doszło do bezsensownej straty punktów. Czerwień dla McAlistera była o tyle zabawna, że dwie minuty wcześniej wszedł na boisko. Myślałem o poprawie, ale dalej wyniki nie zadowalają, tym bardziej, że wyrównujący gol padł z karnego w 90'.

----------------------------------------------------------------

Hibernian 0:3 Celtic
44' Hooper 0:1
50' Stokes 0:2 (karny)
65' Stokes 0:3

Udany powrót Hoopera. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w następnych kolejkach.

Rangers 2:2 Celtic
3' Ness 1:0
16' Commons 1:1
38' Forster (czerw.)
41' Wihttaker (karny) 2:1
65' Brown 2:2
76' Naismith (czerw.)

Początek straszny, później mecz w miarę wyrównany, ale nawet w dziesiątkę Celtic dobrze sobie radził. Załuska zagrał dobry mecz. Wpuścił tylko karnego, ale z drugiej strony nie miał większej szansy się wykazać. Widać poprawę, zarówno w grze, jak i wynikach. Może w przyszłym sezonie coś uda się ugrać, bo efekty pracy Lennona widać.

Zmieniony przez - Kinjo w dniu 2011-02-07 19:46:21
...
Ladna bramka Ness'a na 1-0 dla Rangersów

Miejmy nadzieje ze The Boys przestana tracic glupie bramki w doliczonym czasie gry co ich zawsze pozbawia wygranej.

Motherwell 2:0 Celtic
2' Sutton 1:0
49' Sutton (karny) 2:0

Takimi wynikami nie można osiągnąć sukcesu, nawet przy słabszej formie The Gers. W środę derby w ramach finału Pucharu Szkocji. Transmisja na Polsacie Sport o 20.40.

Zmieniony przez - Kinjo w dniu 2011-02-27 19:38:23
...
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 153
Motherwell to znowu nie takie słabeusze. Poza tym na Celtic każdy się szykuje.
...
Celtic vs Hamilton 2:0

1:0 Commons 42'
2:0 Commons 52'

...
Celtic 1:2 Rangers

Finał Pucharu Ligi; przegrana po dogrywce. Meczu nie miałem przyjemności obejrzeć.
...
Inverness 3:2 Celtic

Gdyby wygrali wszystkie mecze, łącznie z tym, byłoby mistrzostwo. Teraz tylko szczęście może uratować The Bhoys, ale tak jest, kiedy przegrywa się z beniaminkiem.

Zmieniony przez - Kinjo w dniu 2011-05-04 21:40:32
...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Trochę pzrestałem śledzić ligę szkocką po odejściu naszych Celtów ale widzę że stara bieda

...
Jaja jakies. W poprzedniej kolejce odprawili z kwitkiem Dundee United 4-1 a tutaj sie mecza ze slabym Inverness