Słuchajcie mam 15 lat(96),chodze do 2 klasy gimnazjum,zacząłem trenować sprinty i chciałbym sie dowiedzieć jaki czas musiałbym osiagnąć pod koniec 3 klasy gimnazjum żeby mieć szansę zostać zawodowym sprinterem,pewnie ponizej 11 sekund,ale byłbym wdzięczny gdybyście mi napisali bo po gimnazjum chce iść do liceum sportowego ale nie chce potem iść na studia tylko chce być zawodowym sportowcem i dlatego muszę wiedzieć jaki czas muszę osiagnąć pod koniec gimnazjum,żeby mieć szansę zostać zawodowym sprinterem. CHODZI MI O CZASY NA 100 I 200 METROW. POZDRO
))
Krzysztof Piekarz