Witam.Mam 16 lat i cwicze dość długo Taekwondo.Ważę 66 kg i mam 169 cm wzrostu, lecz jest pewien problem, ponieważ chcem chodzić na siłownie i ćwiczyć sobie na rzeźbę.Oczywiście wiem,że muszę przytyć, ale też chcem jeździć na zóżne zawody w Taekwondo póki mam czas i nie mam aż dużo nauki.I co waszym zdaniem powinienem zrobić? Czy przytyć, chodzić na siłke i ćwiczyć na rzeźbę i jeździć też na zawody czy narazie poczekać z siłownią? (Bo na zawody tak czy tak będe jeździł) Z góry dzięki.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
to zależy od Ciebie i ilości twojego wolnego czasu ale pamiętaj, że jak już pójdziesz na siłke to będziesz musiał uszęszczać na nią regularnie żeby zobaczyć efekty no i żeby mieć dobrze zbudowane ciało będziesz musiał się dużo nastarać takżę po 1. wytrwałość, systematyczność i no pain no gain!
Pozdro
Pozdro

jeśli pomogłem to sog
jeśli nie to nic
jeśli zaszkodziłem to ban ;P
...
Bo ja mam treningi swoje w poniedziałki,srody i piątki.A reszta tych dni czyli wtorek,sobota, i niedziela jest wolna.I nie wiem właśnie jak to by było do końca czy bym mógł chodzic na siłke np wtorek,czwartek,sobote i niedziele czy bym musiał chodzic np w poniedzialek wtorek i czwartek coś w tym stylu? 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz