SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posladki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35
prosze doradzcie jak cwiczyc zeby ujedrnic,podniesc i wymodelowac posladki?Nie chodzi mi o zbijanie tluszczu,bo tego za duzo nie mam.Od miesiaca cwicze 3 razy w tygodniu na silownii,sa to cwiczenia na maszynach angazujace miesnie posladkow,oprocz tego 30 min.aeroby(stepper,rowerek bieznia,narciarz).Wszystko to wykonuje wedle wlasnego pomyslu i nie wiem czy nie trace czasu...Slyszalam,ze dobre sa cwiczenia ze sztangla czy hantlami,ale ja nie mam pojecia jak je wykonywac zeby bylo dobrze.Czy ktos moglby mi pomoc i ewentualnie opisac odpowiednie cwiczenia?Bede bardzo wdzieczna.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
https://www.sfd.pl/search.asp
I posty podwieszone tam znajdziesz odpowiedź...

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
najbardziej odpowiednie dla Ciebie beda przysiady wykroczne i martwy ciag na sztywnych udach... cwiczenia znajdziesz w atlasie cwiczen

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35
Dzieki Bigus,szukalam ale tam sa przewaznie na zrzucenie sadla z posladkow...a mnie nie o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odrobinę niżej masz post na ten temat a w nim linki do 3 podstawowych ćwiczeń : https://www.sfd.pl/temat192171/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35
Teraz to mi glupio,ze wczesniej do atlasu cwiczen nie looknelam,ale wybaczcie trafilam tutaj dzisiaj po raz pierwszy...
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i...posylam duzego calusa...i zabieram sie do roboty.Jesli pozwolicie to bede informowac Was o postepach,zeby ewentualnie cos zweryfikowac.Mam jeszcze male pytanko,moge sobie pozwolic na wypady na silownie tylko 3 razy w tygodniu,czy to wystarczy zeby zauwazyc efekty powiedzmy do 4-6 miesiecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
3* to dla Ciebie najbardziej optymalny program

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35
Nie wiem czy cos robie zle,ale po tych podanych cwiczeniach(dzien dobry,martwy ciag),najbardziej czuje tylne miesnie ud zamiast miesnie posladkow.Tak jakby nie wiele pracowaly.Staram sie poprawnie wykonywac cwiczenia,dlaczego czuje uda a nie te miesnie ktore powinnam?Prosze poradzcie cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
postaraj podczas powrotu do pozycji wyjsciowej napiac miesnie posladkow na 1-2 sekundy

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
toodziez trzymac nogi w wiekszym rozstawie - mniej wiecej na wzoor troojboistoow (pozycja soomoki).. a jesli ktos moze, to wykonywac glebokie przysiady - tak by najwyzszy poonkt uda w stawie biodrowym byl ponizej szczytu stawu kolanowego

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serki homogenizowane

Następny temat

DIETA do oceny

WHEY premium