SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poranny katabolizm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
kurna,nieiwdze odpowiedzinormalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nic nie kasowalem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
czyli najperw 10 gram wpi vitalmaxa a po 15 minutach prolongatum z owsianka na mleku?czy darowac se te 15 minut i walnac te wpi do owsianki do sniadania po 15 minutach od wstania bo pic tak 10 gram izolatu a potem znow sniadanie z duza zawartoscia bialka to ponoc niezadobrze na masie?ale co napiszesz to zrobie?napisz mi ewentualnie jeszcze biniu,co uwazasz za dobry ranny suplement przed sniadaniem?gutagenix np?czy moze aminki z serwatki sa tu lepsze?bo mozliwe ze jednak zakupie ktorys z tych zestawow dla spokoju.jesli aminki to moge miec te z treca serwatkowe 250 kapsulek po 1800mg aminokwasu za 70 zl,a glutaegenix to i tak juz mam bo kupilem zestaw promocyjny z prolongatumem,ale mam znajomego co by sie chetnie zamienil ze mna swoimi aminkami treca na glutagenix,wiec co z tych rzeczy uwazasz za lepsze z rana przed sniadaniem?zamieniac sie czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
hmm ja wychodze z takiego założenia :
jak wiadomo jestes na diecie gdzie jest spora ilość białko katabolizm zawsze jest w jakiś tam sposob zminimalizowany , zeby sie ochronić przed nim w większym procencie pije na noc Mxpro - wpi , wpc , i kazina wapnia czyli białko w miare ok na noc , wybrałem je z tego względu ze te typowe formuły nocne , źle wpływają na moj układ pokarmowy ... podobnie jak om miał.
Po przebudzeniu jak mam więcej czasu 10-15 gr prostara - czyli izolat i wpc i potem jakies 20 minut poźniej posiłek róznie to bywa czy makrela czy jajka.

a co do acetylu bardzo opłąca sie kupic 615gr Sana - nag - acetyl glutaminy 160zł chyba ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
najpierw wpi , potem śniadanie z prolangutamem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przekombinowujsz :D
zawodnikiem jestes ??
masz 8 % tluszczu ??

jesli ktorys z tych punktow jest spelniony mozemy dalej rozmawiac jak nie to niepotrzebnie zawracasz sobie glowe drobiazgami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ja ?
czy lobo?
i dop mojego chyba raczej zarzutów mieć nie mozna co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
E tam kombinujecie ja lykam wpc z ranca i jest si ,a wy szmery bajery ,wroze wam kariere zawodnicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Lobo - Glutagenix też jest dobry. Ważne, żeby była glutamina. Radzę wszytkim zaczynać dzień od glutaminy.
Jeżeli jako antykatabolik zastosujesz rano białko albo aminokwasy, to będą przenikały one do mięśni na drodze wymiany, na glutaminę. Wtedy ich działanie antykataboliczne będzie słabe. Trzeba więc, albo zacząć od glutaminy, albo wziąść to białko lub aminokwasy łącznie z glutaminą. Wprawdzie, i białko, i aminokwasy zawierają glutaminę, ale jest jej tam za mało.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
jakie tam szmery bajrey ?
10gr wpi 10 minut później posiłek jakie to tam szmery ?
bcaa+g łykam tylko przed i po treningu jak kijowo z posiłkiem

lubie proste rozwiązania jak kazdy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dla mnie na rzeżbe?

Następny temat

aminki

WHEY premium