SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katabolizm Poranny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
No właśnie jak w temacie jak staracie sie walczyć z niem pod czas aerobów porannych? Chodzi mi o Diety Low-carb

Bo od paru dni szukam jakiegoś konkretnego rozwiązania i w sumie nici:

bo najpier myslałem nad glukozą przed aerobami minimalna dawka 10g powodująca wyzut insuliny - blokująca znakomicie katabolizm - ale równiez spalanie sie tłuszczy

z prostych sposobów Tauryna - powoduje dokłądy ten sam efekt co glukoza - równiez wyzut insuliny.

Bcaa niby ok - ale jednak przy niskim poziomie glikogenu - a chodzi mi głownie o diety low carb na drodze glukonegenezu pujdzie tez na opał

więc co ..

bo mnie łeb juz boli
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
szoho... nie szukaj sobie problemow... tak jak zawsze: bcaa, zwykle amino,wpi,wpc...
i tak wszystko zalezy od diety i ewentualnych dodatkow

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram wypowiedź przedmówcy

stały problem 99,9% SFD'owiczów -> do celów amatorskich szukają profesjonalnych rozwiązań podczas gdy wystarczy jeść, ćwiczyć i wypoczywać ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nie no fakt szukam sobie problemów - bo im więcej wiem tym bardziej sie zastanawiam co mnie dosyć mocno denerwuje

bo generalnie moj poziom fatu jest powiedział bym b, wysoki około 18% wiec nawet o antykataboliki sie nie martwie, ale sam fakt - chodzi mi o zaspokojenie moich własnych myśli

i wiem, ze to zalezy od tego co napisał pixel ale mimio to bez frmakologi da sie jakos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jezuuu....przerazacie mnie ze takimi rzeczami potrafisz sie przejmowac

jak tak bardzo chcesz - to jakies bialko (wpi,wpc),bcaa...nawet twarogu chudego troche od biedy ujdzie...nie przesadzajmy

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ojej przestańcie jeden sie martwi tym 2 tym
ja sie generalnie tym nie martwie tylko chce poznać jakąś metode na która wpaść nie moge

a co do podstawowych forum walki z tym to przeciez wiem o co biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
jeszcze mozesz dodac kilka jednostek somki po przebudzeniu

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja bym zrobił inaczej - jeśli już, to walnąłbym przed aerobami łyżkę stołową MCT - szybkie źródło energii stymulujące dodatkowo metabolizm tłuszczy (bo na zdrowy rozum - jak podasz doustnie białko to organizm zacznie szukać źródeł energii w białkach ... ale to tylko moja prywatna hipoteza)

no i oczywiście somkę , jak najbardziej najlepiej somke przez słomkę doustnie i dowcipnie hrhr

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2005-06-09 19:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
dobra ok

thx

jade na impreze
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baw się dobrze i martw się raczej o katabolizm imprezowy a nie poranny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
raczej poranny-poimprezowy

>>>unreal definition<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dynia!!!

Następny temat

Czy powinno sie pić wode (ew. izotoniki) podczas aerobow???

WHEY premium