SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawki, zmiany czy rewolucja?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Wiecej opisow cykli ale to jest prosba do uzytkownikow, jest duzo ludzi mlodych ktorzy czesto pytaja sie o cykle oparte na konkretnych suplach, nieliczne jakie widzialem to mietkiego, czorci z fotkami oraz chyba mariana za co nalezy im sie duzy plus.
Praca elity mi sie podoba, w konflikty ze sponsorami oraz innymi uzytkownikami nie wchodze wiec reszta jest wg mnie ok. pzdr

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2006-01-20 23:28:48

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
uaktualnienie grona elity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8233
tak jak juz kilka osob napisalo jest straszny smietnik z postami typu kreatyn, gainer czy bialko jak brac i ile mi po tym pojdzie
czasami wszystkie nowe posty to tylko kreatyna , bialko i gainer i czasem 5 osob pod rzad pyta sie dokladnie o to samo
druga sprawa to niestety jest troche malo nowosci i ciekawostek ale o to ni emozna miec pretensji
jest tez problem z pseudo reklama osob zarejstrowanych tylko po to zeby wychwalac jedna firme lub produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
malisz Fitness Authority
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7282
Cyber zgadzam sie z toba!

OFICJALNY DYSTRYBUTOR ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW FA
Universal,MuscleTech,PVL,EFX,Premium,Sports One,Vitargo
Info: PM lub GG 2991831,e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Jestem tu prawie codziennie od ponad 3 lat, udzielm sie malo poniewaz uwazam ze sa osoby bardziej kompetentne niz ja, ale czytam kazdy post z ktorego moge cos wyniesc. Ogolnie wszystko dziala bez zarzutu, ale drazni mnie np to. ze posty typu "jak brac kreatyne" nie sa kasowane 2min po tym jak zostaly zalozone. trzeba nauczyc ludzi ze jak jest podieszony post to znaczy ze tam trzeba sprawdzic. Na insomnii jest duzo wiekszy porzadek. pytajac gdzie znajde napsiay do filmu, od razu ktos kasuje posta po to zbey ruszyc glowa i spojzec ze jest takowy podwieszony. druga sprawa ktora mnie drazni jest to ze jak ktos pyta np o testostereol czy megabola to od razu pojawia sie cala masa baranow ktorzy nigdy nie mieli z tym doczynienia tylko pisza to co ktos inny napsial i smieja sie. w calym poscie na 20 wpisow nie ma zadnej madrej wypowiedzi tylko robi sie z zalozyciela posta idiote. powienien wpasc jakis ekspert/specjalista napsiac tak, dlatego ze/ nie, dlatego ze. rzygac mi sie cche jak patrze codziennie na 10 postow jak brac kreatyne albo czy testosterol jest legalny. aporpo sponsorow nie mam zasytrzezen, chocaiz ostatnia wpadka sytntraxa byla troche nie na miejscu, co do pracy moderatorow mam tylko jedno male zastrzezenie, ze nie kasuja bezsnesownych postow, ktorych powstaje 20 w ciagu kazdego dnia, a pomijajac ten drobny szczegol to wszystko jest ok. zawsze bede tu stalym bywalcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
a moim zdaniem wszystko jest ok

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
moim zdaniem jedyna rewolucja jak powinna nastapić to założenie działu "Testy Odżywek" ale widze ze Góral sie już tym zajmuje i mam nadzieje że jak najszybciej go stworzy...

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Jest ok Siedze tu pare lat raz aktywny raz bierny. Slowa szacunku dla dla specow. Mysle ze dzial dziala tak jak powinien i zycze wszystkim cierpliwosci bo nie da sie ukryc ze nieraz jej potrzeba np. pytanie w temacie" Czy moge sie masturbowac kilka razy dziennie"
POWODZENIA

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Kożystam z forum po to żeby sie czegos dowiedziec, jak rowniez podzielic sie z innymi swoją wiedzą.W tym dziale interesuje mnie tresc merytoryczna a nie np kto jest modem czy kto ma bolda, za przeproszeniem pierd****li mnie to kto tu rzadzi.Pozdro for ALL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18769
Bardzo niepodoba mi sie zbyt duży wpływ sponsorów. Dążenie do nich do roli

moda w nieswoim dziale. Blokowanie w ich interesie informacji o

alternatywnych produktach. to z grubsza tyle.

ps.
Nawet w tym poście przeznaczonym dla userów, ośmielili się wpisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zamiast THERMO SPEED'a??!!

Następny temat

QUESTION !!!!!!!!!!!

WHEY premium