SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawki, zmiany czy rewolucja?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
jest ok, a wiadomo kazdy woli otrzymac informacje indywidualnie, dlatego tyle postow o podobnej tresci, tego sie raczej nie da zmienic( taka mentalność)...
ale ogolnie ok--> tylkoZA BARDZO WCIAGA ( jak juz zaczne to pare godzin wyjete z zyciorysu moze byc nawet )

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
jestem na forum niedługo bo ok 3 miechów ale bardzo mnie wciągło. Na początku też byłem zielony w sprawach supli ale duzo czytałem i to dzięki wam posiadam już jakąś wiedze choć nie jest jeszcze ona tak duza jak co niektórych.
Co do modów to bez zastrzeżeń szybkie i konkretne odpowiedzi ( to samo sie tyczy znawców, speców, ekspertów ....) Duzo mnie nauczyliście więc niewiem jak inni ale ja bym wolał żeby zostało tak jak jest.
To że nowi piszą pytania na które odpowiedzi mają podwieszone i pogrubione na to nikt nie zaradzi.
Niektóre osoby plecają te same produkty ale może dlatego gdyż są sprawdzone przez nich i po co mają polecać coś innego jak przekonali sie o czymą na własnej skórze i namawiają innych żeby nie kupowali jakiś świństw z allegro za grosze tylko doradzają in sprawdzone produkty..

Tyle odemnie pozdro all

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
dzial super. kopalnia wiedzy. czasem zdaża sie ze osoba zupełnie nie znająca sie na rzeczy próbuje strasznie doradzac naszczescie zawsze znajdzie sie ktos mądy i doświadczony kto przywróci go do pożadku. jak dla mnie jedyny minus to osoby niewiedzące jak kozystac z wyszukiwarki, powoduja straszny smietnik.

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
myślę że dział funkcjonuje tak jak jego modowie

jesli oni sie nieprzykładają to i w dziale robi sie balagan

Bul - mysle ze niewymaga komentarza, duze zaslugi dla forum, wiedza i doswiadczenie, aczkolwiek konfliktowy i przez to kontrowersyjny choc mozna by powiedziec ze jakby byl nijaki to tez byloby zle

Mietki - slynal z dosadnego jezyka i to sie niezmienilo, wypromowal sie niezle w swoim tescie, efekty pokazuja ze zna sie na rzeczy, niewali glupot

Will - madrze gada, choc nalezy raczej do teoretykow, tyle ze ostatnio coraz czesciej go niema co mysle ze dyskfalifuje jako moda, gdyz dostepnosc wedlug mnie jest istotna sprawa

Boogie - glupot nie gada ale tez mi przynajmniej nigdy nie rzucil sie niczym szczegolnym w oczy, ale moze po prostu przegapilem

mysle ze sprawa powtarzalnosci, gadania glupot i powtarzania sie ciagle tych samych osob, jest nieistotna i 'niewyleczalna' to bylo, jest i bedzie

to co kontrowersyjne to sprawa powiazan miedzy modami a sponsorami ktorzy 'uzyczaja' towar do 'testow' jak to sie eufemistycznie mowi

niejest to sytuacja idealna, nigdy niewiadomo jaki to ma wplyw na 'odczucia' modow, ale niestety w rzeczywistosci chyba niedo unikniecia

w koncu jak daja to czemu nie brac? pytanie tylko czy potrafimy(potrafia) odgrodzic pozniej wdziecznosc od obiektywnej oceny srodkow

mysle ze nie do konca w porzadku jest gdy sponsor stawia jasne zadania do wykonania usuniecia, przywrocenia pewnych postow, osob w formie rozkazu

wtedy realizujacy je modowie wygladaja jak zolnierze tego sponsora, a niezawsze szary user jest w stanie stwierdzic komu przyznac racje w takich sporach, kto klamie, prowokuje a kto mowi prawde

i w momencie gdy mod realizuje polecenie sponsora ktory wczesniej dal mu towar do testow robi sie smrod, niewazne czy w tej kwestii mial racje czy nie

przyklad: w momencie gdy ktos próbuje dyskredytowac olimpa i olimp 'wkracza' do akcji robi sie dym ze sie wtraca niedo swojego dzialu itp itd a gdy nowy sponsor ktory akurat przypadkiem 'sponsoruje'(daje znizki/towar do testow) takze modow jest pomawiany, obrazany robi sie od razu wielkie halo jaka mu sie to niegodziwosc dzieje, troszke brak konsekwencji

ujma tego forum jest uwazam reklamowanie cybera i sni, po tym co sie tu wyrabialo, ale to temat na inna historie

jesli chodzi o poziom merytoryczny dzialu i ekspertow niemam wielkich zastrzezen moze poza pewna religijnoscia i panujaca tu wykladnia ktora mowi ze jesli wybrana i waska grupa osob cos stwierdzi to jest to swiete i nawet proba krytyki powoduje wysmianie i ostracyzm

kluje w oczy chec wykazania sie mlodych wyroznionych ktorzy na sile probuja sie wykazac i wtracic swoje 5groszy w kazdej sprawie ktora ich niedotyczy

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
"Co wegług was jest ok a zwlaszcza co razi i utrudnia korzystanie z działu"

Jedna tylko uwaga ze strony sponsora:

Uważam ze wtedy kiedy toczy się ostra dyskusja dotycząca politycznie ktoregos ze sponsorow i pada duzo pomówień ze strony 'anonimowych rewolucjonistów' - wszyscy tacy 'napastnicy' powinni stracic swoją anonimowość lub zostac wykluczeni z dyskusji. Sponsorzy nie są anonimowi i uważam że takie rozwiązanie byloby fair. Wazne jest to szczególnie dlatego że na szali jest stawiany zwykle wizerunek sponsora lub dobra polityczne jego firmy a na drugim pozostaje ten anonimowy 'rewolucjonista' którego nie można pociągnąć do odpowiedzialności za swoje slowa.

Uważam że wtedy podejmowanie dyskusji będzie mialo sens.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8137
Moderatorzy wywiazuja sie ze swojej funkcji za***iscie moim zdaniem. Jedyne o co bym prosil to wiecej testow w stylu "storm+shock" Mietasa albo "kolorki" Bula. I tak jak poprzednicy mysle ze posty "ile gram mono dziennie" powinny byc kasowane jezeli nie od razu to po powiedzmy 24 godzinach.

P.S. Bul gdzies jest Twoj post o roznych propozycjach cykli na stackach (ten z "maksimum perwersum" )... Moja prosba-zebys dodal do niego pare nowych propozycji uwzgledniajacych nowe produkty jak np. swole, kre-alkalyn, cell mass czy storm i calosc podwiesil.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Cóż ogolnie dzieki temu forum, rosne cały czas, nie jem testosterolu, i cały czas zdobywam nowe informacje.
Co do tego tylko działu, to wartość merytoryczna jest na naprawde wysokim poziomie. Jest dużo ważnych postów bla bla bla. Co do modów to najbardziej widoczny dla mnie jest mietki, i jego jakoś najbardziej z wszystkich tu lubię. Bulla też da się zoabczyć ale wydaję mi się że ostanio jego postów mało widziałem :P, Wilhelma to nawet chyba jednego psota nie widziałem . Pozatym w tym dziale cały czas pojawia się dużo nowych postów, i jakoś on żyje, nie tak jak niektóre pozostałe.
Co do zmian to zmienił bym tych noobów co pytaja ile im przybędzie po 500g monohydratu, ale to raczej niezależne od modów itp :P
Ogólnie wielki + dla tego działu. I więcej postów z relacjami z cyklów (lubie je śledzić, można dla siebie dużo z nich wyciągnać).
Jak wymyśle jeszcze coś wmiare sensownego to dopisze

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8137
Cholera sorry Daro, zapomnialem ze Twoje dzielo jest juz podwieszone! W takim razie to prosba do Ciebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
Fajne było tez jak MArian opiswyał swoje "zycie" przed zawodami w wyciskaniu. LIve schow by Mariyś POlice 2005 czy cośtakeigo

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
Siedze na forum troche ponad rok juz. Uwazam ze suplementy to najlepszy dział na calym SFD i nie ma sobie równych. Odpowiedzi zawsze otrzymuje szybko i na temat. Przydaloby sie wiecej takich akcji jak ostatnio mietkiego ze stormem bardzo fajnie mi sie to czytalo!! Z tego co wiem Góral planuje teraz takie akcje wiec bedzie luz. Hmm merytoryka i wiedza modów moim zdaniem jest duża i wielokrotnie pomogli mi przy zakupie odzywki czy jakiegos konkretnego suplementu. Co do reklam to sie nie odnosze bo za bardzo nie znam sie na reklamowaniu produktów na forach ... Pozdrawiam all!!

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zamiast THERMO SPEED'a??!!

Następny temat

QUESTION !!!!!!!!!!!

WHEY premium