SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie wybrac prosze

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537


no wiec mam dwa rowery do wyboru w podobnych pieniadzach ktory byscie i doradzili wybrac zawsze chcialem miec rower full suspension dodam ze nie jestem bikerem tak sobie chce pohasac w ramach treningu cardio.pierwsza propozycja to; The Super Bud Expert is built around the advanced 4 bar aluminium frame and features Rockshox Recon SL RL forks, giving 100mm of travel, and Suntour's Raidon LO Air 165mm/38mm Rear Shock.

The Super Bud Expert is a full suspension mtb featuring 100mm of front travel and 165mm/38mm of rear travel. SRAM X.9 components are used for the drivetrain creating precise shifting at those most critical moments with SRAM X.7 supplying the triggers. Truvativ Firex 3.3 chainset, coupled with the 11-32T rear cassette provides the gearing, which should enable you to climb the most difficult hill. Avid Juicy 3 brakes supply the stopping power and Mavic Crossride wheels wrapped in Continental Race King tyres giving you the grip you need. This machine has a great price tag and won't let you down.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537


albo taka kona cinder cone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7479
Jeśli to tylko w ramach treningu to z dwóch pozycji wybierz focusa :) na tym sprzęcie jeśli zapragniesz będziesz mógł wystartować nawet w jakimś maratonie. Jest tam użyty dobry amortyzator, przede wszystkim działający w przeciwieństwie do dirta użytego w konie. Osprzęt w focusie też jest o wiele wyższej klasy. Porządne koła i niesamowicie dobre opony, w zakrętach można się pobawić w Chris Kinga no i geometria focusa jest bardziej sportowa/ maratońska. Model Kony jest przeznaczony raczej dla małolatów zaczynających zabawę z lekkim ditrem, dh(ale bardzo lekkim ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
lauranat dziekin za info.focus okazal sie wypas.waze sto kilo wiec obawialem sie czy zawieszenie bedzie sie dobrze spprawowalo i jest idealnie.nie za miekko i nie za twardo czyli tak jak chcialem.osprzet jest wypas.najbardziej podobaja mi sie tylne zebatki i szprychy zreszta cale kola sa bardzo solidne.wreszcie odkrywam przyjemnosc z jazdy na rowerze.wczoraj robilem cardio przez 45min zrobilem 10km jezdzac przede wszystkim pod lekkie podjazdy.nie wyobrazam sobie lepszego cardio.martwi mnie tylko jak pogodzic to z trojbojowym treningiem nog.nie wiem czy taka codzienna jazda nie zayebie mnie szybko i moich wynikow.pewnie wy bikerzy macie jakies tajne rozpiski na poprawe kondycji wytrzymalosciowej? p.s jak sie nazywa taki suplement ktory powoduje opoznienie palenia kwasu mlekoego w nogach.wiem ze moj kolega biker bral jakis wyciag z sosmy czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7479
na poprawę wytrzymałości to grudzień-luty robi się tzw. bazę czyli długą jazdę(3-7h) w niskich tętnach. Później wchodzą treningi siłowe, szybkościowe itp.
Fakt przy trójboju dużo jazdy chyba nie będzie wskazane, chociaż musisz spytać jakiegoś trenera trójboju
Co do suplementu, to w ogóle nie wiem o co może chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
aha 3-7h to raczej nie jest mozliwe.katabolizm zjadlby mi wszytko co wypracuje na silce.sprobuje pokrecic z ranca po godzine dziennie pod jakas gore jest ich tu pelno powinienem spalic troche sadla i nabrac kondycji.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7479
no pewnie :) komuś, kto nie śmiga na codzień 45-60min styknie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymyk/Odmyk ze Zwisu. Gimnastyka

Następny temat

Futbol Amerykański - Kraków Tigers

WHEY premium