SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie%-);-)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogolnie to wiem co i jak ale jakos ostatni oniemoge sie skupic
wiec tak - czy glukoze potreningowa braną z kreatyna wliczamy do codziennego bilansu ww??
jakbyscie mieli do dyspozycji 55g matrixa dziennie to kiedy byscie go brali?? czy moze podzielili na dwie mniejsze dawki i brali na dwa razy??

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
mnie najbardziej martwi tyle glukozy..ale zrobi jak chce...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
55g matrixa na raz to zycze powodzenia w czestych wizytach w kiblu ja biorac 40g na porcje mialem problemy..rozloz to na dwie dawki i bierz po treningu 40 minut po kretce i na noc....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnei jak zwykle problem(bez niego bym niezadawal pytania )
po treningu szamram gainera
a i wlasciwie zadne normalne dawki odzywek niepowodują umnie zaburzen trawiennych

pozdrawiam

ps:w diecie na mase 2-2,5g biala i 6g ww to wlasciwe proporcje czy tez 8g ww?? bo szczerze mowiąc ***ie mi sei to niesamowicie

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
1. potreningowa glukoze wlicza sie do bilansu kalorycznego bo jest to jedynie zroodlo odnowy glikogenu tak samo jak pozniejsze bardziej zlozone ww...

2. 55g matrixa na dzien bym rozbil na 2 porcje... pierwsza-15g na 30min przed treningiem...i druga na noc 40g..

3. bardziej niz na proporcje ww/b/t patrz na proporcje co do kalorycznosci owych makroelementoow...czyli jak dla HG: b/ww/t 15%/55%/30%

4. to nie jest zaczepka



misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. potreningowa glukoze wlicza sie do bilansu kalorycznego bo jest to jedynie(HMM ) zroodlo odnowy glikogenu tak samo jak pozniejsze bardziej zlozone ww...

2. 55g matrixa na dzien bym rozbil na 2 porcje... pierwsza-15g na 30min przed treningiem...i druga na noc 40g..NO TAK ALE PRZED TRENINGIEM TEZ WALE GAINERA(TAKIE MOJE PLACEBO ZE PRZED I PO MUSI BYC GAINER I NIC TEGO NIEZMIENI:-])

3. bardziej niz na proporcje ww/b/t patrz na proporcje co do kalorycznosci owych makroelementoow...czyli jak dla HG: b/ww/t 15%/55%/30%
OK JAK BY TE % WYGLADALY W g LICZĄC 80KG MASY CIAŁA WTYM SUCHEJ Z 74 I CO Z TYM TLUSZCZEM - ZAWSZ EMIALEM GO GLEBOKO - MOZNA WALIC W JEDNYM POSILKU WSZYSTKO CZY DO POSILKOW CZY POMIEDZY POSILKAMI(CHODZI MI O OLIWE Z OLIWEK)

4. to nie jest zaczepka - I TO SOBIE CENIE - CZYSTĄ DYSKUSJE NA TEMAT

pozdrawiam


korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powaznie przy Matrixie sa takie jaja przy wiekszych dawkach ?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100931
O - tu moszna mnie obejrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7043
Pierwszy raz dzisiaj wzialem Matrixa i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony. Zdazylem juz przez caly dzien zapodac sobie 3x40g i ani razu nie bylo problemow typu szybki sprint do kibelka:) - nie to co z Ovopolem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
2. jezeli juz zarzucasz gainera po treningu to oka..jednak wg mnei przed jest to bez sensem...najlepiej z moich doswiadczen wychodzi zeby zjesc ok 80g ww+ 30g bialka z odrobina tluszczu (np.25g) w pelnowartosciowym posilku na ok 1,5h przed treningiem u ektomorfika..

3. na 80kg wychodzi to tak:
bialko - 160g - 15% - 640 kcal
ww ----- 586g - 55% - 2346 kcal
tluszcz -142g - 30% - 1279kcal

ogolem 4266ckal

owszem tluszcz jest bardzo wazny tym bardziej ze to z niego w duzej mierze zbudowane sa liczne hormony (w tym anaboliczne) ..jesli dotad unikales tluszczu w diecie to dodajac go teraz do opisanej ilosci mozesz sie spodziewac dosc duzego skoku sily...


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***


Zmieniony przez - misOO w dniu 2003-08-21 21:42:29

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.HEHE AZ ZABARDZO WIEM OCO CHODZI ALE POPROSTU MAM TAKI PRZESĄD ZE PRZED I PO ZAWSZE GAINER JESLI MNIE NATO STAC - TO COS TAKIEGO JAK SPLUWANIE DO TYŁU JAK PRZEBIEGNIE CZARNY KOT PRZEZ DROGE - POPROSTU TAK MUSI BYC I BASTA A ZE JEST TO BEZ SENSU TO INNA SPRAWA - MYSLE ZE MNIE ROZUMIESZ
3. na 80kg wychodzi to tak:
bialko - 160g - 15% - 640 kcal DZIEKI
ww ----- 586g - 55% - 2346 kcal DZIEKI
tluszcz -142g - 30% - 1279kcal DZIEKI - ROZLOZYC NA KILKA PORCJI CZY WALNĄC NARAZ?? I CZY DO POSILKOW CZY MIEDZY??



owszem tluszcz jest bardzo wazny tym bardziej ze to z niego w duzej mierze zbudowane sa liczne hormony (w tym anaboliczne) ..jesli dotad unikales tluszczu w diecie to dodajac go teraz do opisanej ilosci mozesz sie spodziewac dosc duzego skoku sily... AKURAT MI NA SILE ZALEZY KROWIE NA BUDZIE DLA PSÓW ALE DORZUCE TE SADELKO DO DIETKI NA WSZELKI WYPADEK

3.co z tym matrixem - jesli nie po ani nie przed treningiem to kiedy oprocz chwili przed snem??


korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.HEHE AZ ZABARDZO WIEM OCO CHODZI ALE POPROSTU MAM TAKI PRZESĄD ZE PRZED I PO ZAWSZE GAINER JESLI MNIE NATO STAC - TO COS TAKIEGO JAK SPLUWANIE DO TYŁU JAK PRZEBIEGNIE CZARNY KOT PRZEZ DROGE - POPROSTU TAK MUSI BYC I BASTA A ZE JEST TO BEZ SENSU TO INNA SPRAWA - MYSLE ZE MNIE ROZUMIESZ
3. na 80kg wychodzi to tak:
bialko - 160g - 15% - 640 kcal DZIEKI
ww ----- 586g - 55% - 2346 kcal DZIEKI
tluszcz -142g - 30% - 1279kcal DZIEKI - ROZLOZYC NA KILKA PORCJI CZY WALNĄC NARAZ?? I CZY DO POSILKOW CZY MIEDZY??



owszem tluszcz jest bardzo wazny tym bardziej ze to z niego w duzej mierze zbudowane sa liczne hormony (w tym anaboliczne) ..jesli dotad unikales tluszczu w diecie to dodajac go teraz do opisanej ilosci mozesz sie spodziewac dosc duzego skoku sily... AKURAT MI NA SILE ZALEZY KROWIE NA BUDZIE DLA PSÓW ALE DORZUCE TE SADELKO DO DIETKI NA WSZELKI WYPADEK

3.co z tym matrixem - jesli nie po ani nie przed treningiem to kiedy oprocz chwili przed snem??

pozdrawiam

ps:misOO - tak dalej i jeszcze Cie polubie


korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ustalając 15% kalorii z białka nie będziesz musiał go brać w ciągu dnia, także zostanie tylko na noc, a resztę zaoszczędzisz.

Doradca w dziale suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIESZANKO

Następny temat

jaki smak Carbo Olimpu?

WHEY premium