SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla dobra Bjj- pomóżcie!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem artykuł na Onecie, w któryj jako maxfaktor wypowiedziałem się co myślę o Tysonie i innych pozerach, którzy się ograniczają tylko do jednej walki. Ja oczywiście jako stary zadymiarz boks doceniam, ale niedowno zacząłem oglądać walki z Pride i uważam, że te techniki są bardzo skuteczne. Ale jest wciąż na ziemi sporo niedowiarków, którzy uważają, że bokser jest w stanie wygrać ze wszystkimi. Przeczytajcie mój artykuł ( pisałem jako maxfaktor )- wiem, że jest niedorobiony, ale pisząc go nie byłem pewien, czy mi opublikują i się nie przykładałem. Ale uważam, żę dla dobra BJJ powinniście się pod moją wypowiedzią podpisać i przyznać mi rację No koledzy do boju, zachęcam do wypowiedzi w stylu-,,maxfaktor to gość, który zna się na rzeczy i w pełni się z nim zgadzam"
link do mojej wypowiedzi- bardzo wiele osób to czyta !!!-
http://sport.onet.pl/1,16,11,210994,659095,forum.html

Wariat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acha, ja wiem, że ta moja wypowiedź to taka propaganda trochę i w dodatku niezbyt oparta na rzeczywistych danych i nazwiskach, ale Onet mi nie płaci, to i nie staram się.. Po prostu chciałem trochę bokserów sprowokować, a że prawdy w tym co napisałem jest wiele, to już inna sprawa.

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
niech im ktoś da linka do naszego SFD..:)

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419


Wariat szerzy dobre slowo na tym*****skim onecie

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, tak Van... Wszędzie lubię się sprzeczać, a już na Onecie, to nawet bardzo...

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładna wypowiedź Boruta, taka obiektywna i jak zwykle oparta na wiedzy... Ale kurde bele mogłeś nie wymieniać tych podrzędnych bokserów ( nawet mistrzów świata ), bo powiedzą, że Tyson takich roznosi w sekundę, i to prawda ...

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
jak chcesz sprowokowac to zapraszam do gdanska
wyp*****laj do dzialu szatnia, bo tutaj nikt nie ma ochoty czytac chorego psychicznie oszoloma z syndromem wieku niedorozwinietego

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Esco Ty dzięciole jeden, ******lnij sobie w twarz, to Ci się polepszy...

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty za to esco odkrywasz cały czas życie i sam siebie zadziwiasz... Do tej pory pamiętam tego twojego posta i******u, w którym mówiłeś że śmierć człowieka jak widzisz to dla ciebie ciekawe przeżycie i nie takie wstrząsające... Lecz się ćwoku na łeb.

Wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
naucz sie czytac
i powtarzam jeszcze raz
wyp*****laj stad ze swoimi textami
to nie ja naogladalem sie filmow i gadam glupoty
nikt nie potrzebuje tutaj niezrownowazonych emocjonalnie i intelektualnie frajerow
dla takich wypowiedzi jest szatnia albo humor

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ;>


Renegat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utwardzanie nadgarstkow

Następny temat

macie jakieś pomysły na ćwiczenia w domu....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecej