SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc z treningiem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 521
Elo all. Mam pytanie czy powinienem zmieniac trening z masowego skoro cwiczyłem takim przez wakacje, a mianowicie cwiczyłem 3 dni + dzien przerwy i nastepne 3 dni. Cwiczyłem osobno w pierwszy dzien klatke, w drugi biceps a w trzeci barki i plecy (nog nie cwiczyłem bo biegałem i grałem w kosza) Moge dalej kontynuowac trening masowy? jakie polecacie cwiczenia na poszczegolne partie? co z czym łaczyc? czy 2 razy trening w tygodniu to nie za duzo?znajomi mowili ze to podobno za duzo i warto cwiczyc raz w tygodniu dana partie miesni,ale czy to tyczy sie tez tych ktozy nie biora odzywek-np mnie? moje jak narazie osiagi z najwiekszej formy np z klatki to serie piramidowe rozpoczynałem 76 nastepnie 82 pozniej 88 i 94 pierwsze trzy serie po 10 powtorzen ostatnia 6-8. Cwicze juz dłuzszy czas z przerwami ale chciałbym dopracowac trening oraz jego skuteczność by odnosic jak najkorzystniejsze rezultaty:) (tak to kazdy by chciał:)-acha nie cwicze z odzywkami i nie mam zamiaru kupywac stosuje diete) dzieki za pomoc jesli ktos mi odpisze. Jesli potrzeba wiecej danych bede opisywał. prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2756
1 dzien
klatka
2 dzien
kaptury+barki
3 dzien
plecy
4 dzien
biceps+triceps
Napisze ci jakie cwiczenia tylko musze wiedziec gdzie ćwiczysz na siłowni czy w domu(jak sprzet masz dostepny).A treningu na mase nie musisz zmieniac(jezeli zalezy Ci na masie to po co masz zmieniacm, wystarczy zmienic ćwiczenia)

hwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
no i trochę odpoczynku bym zalecał
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2756
gdzie załozyc nowy temat?? :)

hwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
wchodzisz na stronkę https://www.sfd.pl/trening/ i do góry masz załóż nowy temat, widzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2756
spoko dzieki.pozdro.hg

hwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 521
Siema trening mam na siłowni 3 razy w tygodniu. W domu cwicze wtedy kiedy nie moge isc na siłownie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z barkami

Następny temat

Trening do oceny poczatkujacy

WHEY premium