SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w podst,rozpalnowaniu tr.i diety

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254
Mam straszny problem. Jestem plywakiem. Trenuje krótko bo ok 1.5 roku, ale dobrze sie zapowiadam - bo takie opinie slyszalem od mojego trenera - bylego kadrowicza polski. Mam juz 17 lat i w tym problem bo nie mam tyle sil co moi rywale i dlatego...

Potrzebuje pomocy na temat rozpiski diety i treningu silowego. Sila jako dodatek i dieta jako podstawa w tym co robie. Pływanie trenuje dwa razy dziennie oprocz sobot i srod - mam tylko jeden trening, w niedziele wolne. Potrzebuje dokladnego opisu jak dobrze i szybko nabierac masy i sily i przy tym dobrze jesc. Podstawa to gorna czesc czyli klata plecy rece bary. Prosze o pilna pomoc na [email protected]

Ps. udziele wszystkich potrzebnych informacji na moj temat. Paweł.

FISHER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
a ja ci udziele rady - idx pan do postów podwieszonych (zarównow dziale trening jak i odzywianie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
uu wielkiej masy nie zrobisz skoro masz treningi 2 razy dziennie. ale probuj. poczytaj posty podwieszone tam sie znajduja odpowiedzi na Twoje pytania

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ćwiczyć wieczorami

Następny temat

??

WHEY premium