SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomki drazek hantle

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy3339


możesz to rozłożyć różnie ja robiłem tak

rozkładałem to na 2 sesje
seria popołudniowa
5X20

przerwy między seriami nawet 3-5 minut

seria w nocy przed snem (wtedy jest się bardziej pobudzonym, bynajmniej u mnie tak było)

5X20

i też przerwy między seriami 3-5 minut

tylko wątpie czy dasz rade smigac 5x 20

nie słuchaj komentarzy w stylu przerwy między seriami minuta....
nie ma szans żeby ćwiczyć z taką intensywnośćią no chyba,że ktoś jest naprawde kozak



Zmieniony przez - jono w dniu 2016-12-26 22:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
jutro spróbuje tak jak napisałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
rozstawienie rąk jak i tempo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy3339
rozstawienie rąk jak i tempo ?


tak jak ci wygodnie
mi najłatwiej tak po środku nie szeroko nie wąską ,zobaczysz jak ci wygodnie,a tempo to kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
to jutro rza sprobuje jak a potem od nowego roku zaczynam mam nadzieje ze bedzie jakis efekt zrobie foto przed i po jak nie bedzie to kupuje drążek i cwicze innym planem dzieki i nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
Pompki jak najbardziej ale kupuj ten drążek, a zamiast hantli kup poręcze do dipów, koszt około 150. I masz git komplet dla początkującego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fazee
Pompki jak najbardziej ale kupuj ten drążek, a zamiast hantli kup poręcze do dipów, koszt około 150. I masz git komplet dla początkującego!


nie mąć mu w głowie, najpierw niech się skupi na tym co mu napisałem,czyli na samych pompkach a później czemu nie?
bo znając życie pompki + drążek to już się zrobi mu bałagan w głowie i g**** z tego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
Ty mu każesz robić po 200 pompek dziennie, bez regeneracji. Chłopak się zajedzie i nie będzie widział efektów a to tylko doprowadzi do demotywacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fazee
Ty mu każesz robić po 200 pompek dziennie, bez regeneracji. Chłopak się zajedzie i nie będzie widział efektów a to tylko doprowadzi do demotywacji...


nie zgadzam się z tym
co innego wyciskać sztangę 2 czy 3 serię dziennie przez 31 dni (aż mi się nie dobrze zrobiło)

ale może sobie pozwolić na takie szaleńśtwo z pompkami jeśli będzie tylko je ćwiczył i niż więcej (tylko i aż)

potem sobie zrobi drugi cykl 20 dniowy i już nie będzie tak ostro leciał (Zwolni tempo) ale z pewnośćią dzięki tym treningom
jeśli będzie ćwiczył z głową i sumiennie się nie zajedzie i osiągnie dobre efekty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

angielski

Następny temat

Jakie pojemniki na jedzenie do szkoly?

WHEY premium