SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomóżcie , prosze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
Wczoraj władowalem sobie w udo pierwszy strzal deki.Jest to mój pierwszy cykl na sterydach...wszystko przebiegło elegancko...Natomiast dziś strasznie boli mnie noga:/ (nie moge chodzić,kuleje) :/ Chce sie was spytac czy to normalne?jak długo bedzie mnie ona bolała, czy za każdym razem bede czuł taki ból? oraz czy jest jakiś sposób zeby temu bólowi zapobiec... ZA POMOC Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI ...

!! Imposible is nothing !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
rozmasuj po kazdym zastrzyku... powoli wstrzyqj.

ps. sama deca na cykl ? powodzenia z deca dick

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zestresowales se, rece sie trzesly i tak wyszlo. przejdzie do 5 dni. przynajmniej powinno. ja dyskonort na drugi dzien za kazdym razem po injekcji czuje. no ale nie jest on taki zebym ni mogl chodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
oczywiście ze nie sama deca...ale nie chodzi mi o to jak wygląda mój cykl...tylko o ten straszny ból...rozumiem ze teraz pozostaje mi tylko czekać aż ból minie ??

!! Imposible is nothing !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jeszcze lepiej jak nie sama deka nie pierwszy raz. nie ma jak z grubej rury na poczatku strzelic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
rozumiem ze teraz pozostaje mi tylko czekać aż ból minie ?? <-- NIE WYTNIJ SOBIE POL POSLADKA!

GREG POZDRO

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
hehe jaki dowcip...:P nic sobie nie zrobie ...poprostu troszke mi to przeszkadza w chodzeniu...

!! Imposible is nothing !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
...to wbijaj w tylek,nawet jak zle zrobisz to moze nie posiedzisz ale zawsze bedziesz sie mogl polozyc albo chodzic.


Deka na 1cykl...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 238
mały zapadnie w zimowy sen na jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
j/w Greg nie ma jak z grubej rury na poczatku strzelic. Porażka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8257
W sobote walnolem pierwszego strzala(decabol+susta) w udo i wieczorem strasznie zaczal bolec mnie miesien.
Bylem u Alego z Tybetu.Wzial stowe i poglaskal mnie po karku.Udo jak mnie napi....lalo tak napie...la,a na karku dostalem wysypki!!

A tak powaznie to dzisiaj juz prawie nie boli!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustaject

Następny temat

Metka

WHEY premium