SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poje*any koleś

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
eno te chłopaki to byczki sie zrobili ciekawe jak bym z takimi na zadyme chodził..hehe dobre psychole muszą być i dobrzy fighterzy uliczni


PWB
"znawca w dziale DOPING"

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Roni: wiem, bo to dosyc znane zdjecie, widzialem je na wielu sajtach zwiazanych z chuliganka. Wygladem budza respekt, ale nie slyszalem, zeby byli wymieniani w jednym rzedzie z Trojmiastem, Poznaniem, Wroclawiem czy Krakowem. No, "naszych" (z Torunia) czasem zleja, ale to wiele nie mowi .

"I'm not a slave to world that doesn't give a shit."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Good, że u mnie chyba takich nie ma

Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
niewiem czy ogladaliscie taki znany fragment na tvn co bili sie arka i lechia, bodajrze program pod napieciem. to w ekipie lechii byl taki "solidny" gosc, ale nawet kilkadziesiat sekund nie minelo a on sie juz zwijal na ziemi




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
ravp: jestes jakims dresem czy kibolem ? :D


Stand and Fight for Your Rights.

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
Gary ja widzialem to : Z widzewa bylo kilku takich wiekszych , Ci z arki mi sie wydawali mniejsi troche ale za to byli szybsi i mieli lepsz atechnike bo takie kloce z ŁKS'U szybko na ziemi lezaly =]
btw ten co stracil przytomnosc to byl z Arki czy Widzewa ?:>
pozdrawiam

Stand and Fight for Your Rights.

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NA GRZYBACH TO ONI NIE SA. MOZE DRWALE. A CO DO MONOLOGU TO NAWET NA TO NIELICZ, EWENTUALNIE POWARKIWANIA. JA BYM TAK SOBIE BECZKA WĄGLIKA W NICH RZUCIŁ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh ja bym nie wystawiał pochopnych opinii. Mam brata ciotecznego i jest całkiem podobny do nich napakowany, ogolona głowa i wiecznie szuka dymu, ale niedawno zrobił magistra na studiach w Szczecinie na wydziale nawigacji czy jakoś tak. Więc kto wie a może tam są jacyś uczeni, którzy wyszli w teren na badanie lasów a w tej butelce jest woda ze strumyku płynącego nieopodal ???????

Łatwy trening ciężka wojna, ciężki trening łatwa wojna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sa ***ane swiry nie boja sie smierci, zechlaj kilo koksu albo speda i tez sie nie bedziesz bal :D do czasu wszystko jest do czasu :D W koncu na cos tzreba zdechnac :D


Zycie to szkola a ja sie w niej ucze! Peace!Czekerałt:D

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779


trust no one

trust no one

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie za pozno?

Następny temat

Mistrzostwa Polski ju-jitsu 2003

WHEY premium