SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pocenie sie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15998
pytanko jest takie
podobno spalam tłuszczyk dopiero po około 30 minutkach aerobów ale ja jeżdząc na rowerku stacjionarnym juz po 10 minutach jazdy ciuągle w jednej predkosciu ( 25 ) jestem cały spocony i zdychany :D
napewno to zasłóga równiez dyma burn extreme ale czy ja musze tak jezdzic przez 30 minut np z predkoscią 15 zeby wytrzymac czy moge 10min z predkoscią 25
na chwilę obecną wygkląda to tak
10 minut (25)
10 (20)
5 (20)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3091
samo pocenie się nie jest oznaką tego, że chudniemy tylko tracimy wode z organizmu. na szybsze spalanie polecam trening HIIT.

karnet - 65zł, butelka wody 0,56zł, spojrzenie na wage po zrzuceniu 40kg - bezcenne zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Lepiej dluzej a wolniej, a pocenie sie to hm...zalezy od wielu warunkow nie patrz sie na pot, w mojej silowni ****zi to pot dopiero po 20 minutach sie pojawia przy jezdzie na rowerku w domu pojawial sie przy 5 minutach xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
pocenie sie nie moze byc wyznacznikiem spalania, tak samo przy odchudzaniu niekoniecznie wyznacznikiem jest waga, nieraz wystarczy schudnac 2 kg by wygladac dobrze niz zrzucic z siebie 10kg z czego wiekszosc to miesnie co prowadzi do spadku formy a wcale nie oznacza poprawienia wygladu, pozdro

HC4L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
nie ma reguly na to kiedy sie spala tluszcz...wszystko zalezy od intensywności treningu, metabolizmu i ogólnie genetyki, prawdą jest to, że na początku spala się woda, poza tym pocenie może być "wieksze" lub "mniejsze" jak jest inna wilgotność powietrza, temperatura... itd

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spalasz tłuszcz kiedy brakuje glikogenu w mięśniach. A zaczyna go brakować po ok. 20 minutach. Nie wiem co oznaczają dla Ciebie te prędkości, wyznacznikiem jest puls. Przy aerobach powinien on być w granicach 65-75 HRMax.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

kilka pytan odnosnie protein i weglowodanow

WHEY premium