SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po UFC 91...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661



Patrząc na przygotowanie Brocka Lesnara w walce z Randym Couture, ciężko zrozumieć to, że wielu reporterów nazwało go kolejnym Kimbo Slice.


Z rekordem 2-1 w MMA, wielu krytyków nie pozostawiło na nim suchej nitki.

Bez znaczenia ile Dana tłumaczył, Lesnara porównywano do Slice.

“Jeśli miałbym włosy zgoliłbym je," powiedział Dana na wiarę tego, że Lesnar nie jest jak Kimbo.

Ale wszystkie porównania “wielkiego"(tzn. ciężkiego i wielkiego) mistrza. Rozmiary i waga Lesnara i brak doświadczenia były bardzo wielkie w stosunku do Randy’ego.

Lesnar jest zielony (doświadczenie, ale prawdopodobnie najlepiej zapowiadającym się mistrzem. ( Z tym bym się nie zgodził)

Walczyli 8 minut, Couture czuł każdy cios różnicy tych 20kg.

“Jestem szczęśliwy z wyników, już, gdy miałem pięć lat byłem super atletą, te wszystkie treningi, przyniosły efekty. Nie miałem nawet Internetu wtedy nie czytałem gazet tylko ciężko trenowałem."


“Trzeba przyznać, gdy sędzia powiedział let’s go byłem lekko przerażony" dodał. “Nie wiedziałem, czego oczekiwać. Ta pierwsza runda była dla mnie zapoznawcza."

Jak wielu fighterów Lesnar miał swoją pierwszą wymiana w stójce z “The Naturalem". To rozcięcie zmotywowało go i zmusiło do szybszego finiszu walki.

Lesnar trafił potężnie prawym sierpowym Randy’ego w tył głowy potem skończył sprawę w parterze.

“Po kilku wymianach z nim poczułem, że moje ciosy dochodzą i Randy je odczuwa, on też mnie trafiał, ale czułem, że ja biję mocniej," Lesnar powiedział.

“Kiedy Randy się przewrócił myślałem, że to taktyka i byłem zmieszany ale zaraz zrozumiałem i dokończyłem"

Walka eliminacyjna Nogueiry z Mirem już nie długo

Lesnar na to dodał “Chcę ponownej walki z Frankiem Mirem,"
www.fight24.pl 

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Tak ****A trudno skonstruować temat żeby nikt się nie mógł domyśleć jaki jest wynik walki?! Weź się zastanów następnym razem zanim zrobisz taką durnotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serafin niewiem czemu się tak unosisz.
Już jest po gali przecież, i wszyscy którzy czytają scenę oglądali walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ja na przykład obejrzałem dopiero teraz ale wcześniej zobaczyłem ten tytuł. Myślę że jest więcej takich osób jak ja. Proszę tylko żeby następnym razem nazywać tematy tak żeby osoba która jeszcze nie miała czasu zobaczyć walki mogła ją obejrzeć bez poznania wyników.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2008-11-17 21:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
niekiedy przez pomylke czlowiek daje taki a nie inny tytul, bez zlyuch intencji.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Niestety Serafin ma rację - ostatnio jakiś geniusz dał dupy na całej długości i wyjawił w topicu kto wygrał walkę Rashad vs Chuck - zapobiegawczo nie wchodziłem od niedzeli do działu, bo bałem się że znów będzie coś takiego i okazuje się że znów się stało... a walkę zobaczyłem dopiero jakieś dwie godziny temu.

Bez urazy - ale ten temat też wskazuje na to kto wygrał pojedynek.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
zmieniłem

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Lesnar i Slice mają tylko jedną rzecz wspólną - medialność. Jeżeli ten sport ma wznieść się kiedykolwiek na finansowe wyżyny boksu zawodowego to tacy ludzie są potrzebni.
Tak samo jak w EliteXC wiedzieli na co stać Slice'a(no może nie do końca :D ) tak tutaj wiedzą co może zrobić Lesnar - dlatego to dzieje się tak szybko, bo z marketingowego punktu widzenia nie ma sensu budować mu rekordu. Robi się z tego podobna historyjka jaką miał w WWE - czyli jest zły i ludzie kochają go nienawidzieć oraz czekają aż ktoś z "dobrych" go złoi i strąci z tronu - dlatego będą to oglądać.
Teraz tutaj jest dyskusja na forum, że nie zasługuje, nie powinien itp - no i właśnie o to im chodzi - nie ważne jak mówią, byleby mówili, za tym zawsze idą pieniądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
To że go nie lubią, nie znaczy że nie chcą go oglądać - tak chyba miała większość zagorzałych fanów MMA.
A w USA Brock ma sporą ilość fanów którzy go pamiętają jesdzcze z WWE - to spora, nowa grupka ludzi którzy chętnie zapłacą za PPV - i to się sprawdza, popatrz tylko ile zarobili na ostatniej gali w stosunku do poprzednich.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
toteż napisałem dokładnie to co ty :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor aktorem! %)

Następny temat

DYNAMITE 2008, kozak!

WHEY premium