SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plz o ocene

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9010
kasa wyrzucona w bloto

Usunięta przez micen za naruszenie Pkt3 regulaminu forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
OCENA - 1
RADY: zapoznaj sie z dzialem trening i odzywianie - inaczej mowiac rob konkretny trening na konkretnym sprzecie oraz diecie+suplementy to moze jak za iles tam czasu wkleisz foty to ocenie je wyzej. Pzdr.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Nie podoba mi sie.Spal ten tluszcz i wtedy rob porzadna mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
Nie nie nie



NIE podoba mi sie.
Wycinka i to ostra....
Boisz sie ze nic z Ciebei nie zostanie?
Trzeba bylo wczesniej pomyslec, Ogolnie chyba miec te pare cm mniej tu i owdzie iwygldac w maiore przyzwoicie....

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Kompletnie zapomniałeś o kapturach....widać że lubisz klatę ćwiczyć a reszta to pewnie tak na odczep ?. Proponuje bardziej się zmotywować i zwiększyć intensywność przy ćwiczeniach.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
nie ma co oceniac!! Jest jeszcze bardziej tlusto niz u mnie Ludzie miejscie troche samo krytyki i dawajcie fotki ktore cos soba prezentuja a nie sylwetki po ktorych jakos tego treningu nie widac. Sory ze nie moge Ci czegos milszego powiedziec ale chyba nie liczyles na cos innego. Pozdro i lap soga na zachete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2565
dzięki za szczere odp.i soca kazziu najbardzie lubie barki,ale klatke też nienajgorzej mi się robi (cisne tylko 120:()a co do treningów to są naprawde sumiennie wykonywane(2dni on 1 dzien przerwa,po ok.1h.trening) myśle że moj problem to dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
To wogole masz ta diete? Skoro sa z nia "problemy " to po co lapales sie na cykl...
deka + prolo

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2565
no jest ale była źle ułozona,bo pisałem na innym forum i też mnie zjechali za tą dietke,ale juz poprawiłem ją,i takie mam skutki zlej diety przez 2lata cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
2lata zla dieta i ty nie wiedziales ze jest zla łoooooooooooooooo.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam foto niestety słabej jakosci ale moze cos sie da zobaczyc i powiedziec :/

Następny temat

ok 3 lata zmagan z silownia

WHEY premium