SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piwko...:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
sie nie przejmuje jak sie opije ale staram sie unikać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9396
A ja mam takie pytanie Wszyscy piszą że alkohol ścina białko, odwadnia itp. Czyli nie jest wskazany podczas cyklu na mase, siłe, wytrzymałość, a co podczas redukcji? Przecież wtedy nikt nie liczy na przyrosty mięśni. Czy piwo(ok 2-3) mogą "zniszczyć" już zbudowane mięśnie? Wiem że alkohol to zbędne kalorie, ale nie chodzi mi o to że można od tego przytyć(zawsze można jakieś węgle lub tłuszcze wyrzucić z diety ) no i jak jest sie na imprezie to wydaje mi sie że przez kilka godzin spale te kalorie, a nawet i więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
Alkohol pobudza przemianę zawartego w wątrobie glikogenu w glukozę i pozbawia organizm łatwo dostępnego źródła energii i nie zaspokaja apetytu, przeciwnie, raczej go pobudza, więc wątpię żebyś nic nie jadł w czasie imprezy! heh nawet nie zapanujesz nad swoim apetytem;) a kalorie dostarczone przez alkohol w pierwszej kolejności są zamienione w tłuszcz i powstaje tzw. „mięsień piwny” w okolicach brzucha mnie się taki zrobił..
Więc przy diecie redukcyjnej chyba się nie powinno pić piwa, a mięśnie na pewno wtedy będą spalane.. Więc jak już pić to jeść, niż nic nie jeść, a pić! hehe

"Krwi własnej nie szczędzić! tak mi dopomóż Bóg..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
własnie jeszcze dodam do twojego pytania na redukcji wóda czy piwo:)

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ten sport to niestety wiele wyrzeczeń.

saib dokladnie


co do 3-6 piwek raz na tydzien przy takiej ilosci to na efektow sie nie spodziewaj ja rozumiem raz na jaki czas ale co tydzien tyle to dobrze nie wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ja rowniez dorzuce swoje 3 grosze.Ciesz sie ze masz aka gentyke , ja jak poopije to spadam automatycznie , wiec unikam.Majac dobra genetyke , ludzie ktorzy ćpają i piją wygladajacy jak patyki ,wystarczy ze odrzuca nałogi na jakiś czas i super sylwetka powraca i nie przybieraja na wadze w tłuscz tylko wmiesien.Genetyka załatwia tu cała sprawe , w kazdym przypadkach.Drugi osobnij , słaaba gentyka , przypakuje , popije - poćpa , przestanie jeść spada.Wraca ponownie do niemelanzowego trybu i nie ma nic ...żałosne.

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2006-05-25 11:00:45

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2006-05-25 11:03:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Tak mowicie o piciu... to w sobote trzeba wypic

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
mnie korci zeby wypic ale ostatnio przesadzilem i to mocno, wiec chyba sobie odpuszcze i zamiast na piwo pojde na pizze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
pizza shit , hot dogi rulez !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
wczoraj zjadlem 1 kawelek greckiej z sosem

misiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase 70kg do oceny...prosze

Następny temat

Kilka pytan odnosnie diety ... pytania do znawców

WHEY premium