SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy trening na poprawe wyniku w WL?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Heh no poszlo 90% 4x4 tez na luzie (w sumie to wszystkie wyniki pozaokraglaem w dol), teraz dwa finalowe tygodnie, az sie do srody nie moge doczekac :].

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7412
Domyslam sie ze to nie twoj bo znam paru co tez tak robia, ale chodzilo mi o to ze twob bo go podales, ale dobra bylo minelo nie robmy spamu.

Pozdro!

Sie skacze sie pływa ciałko też sie zaj**iste ma, bajerka jest. No pain, No gain. Go out here and start train.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
nigdy mi 4x4@90% na luzie nie poszlo
dobra robota
jestem ciekaw, jak sie to przelozy na wynik koncowy
ale juz chyba mozna powiedziec, ze bedzie sukces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No tylko ze te ciezary do 90% ze 125 kg to juz moj organizm "zna" (w pojedynczej serii robilem 6x 90% i mniejszymi tez w piramidzie), a te powyzej to tylko raz w zyciu (125 kg) wyciskalem), wiec dalej czuje respekt i nie popadam w przesadny optymizm. Oby bylo tak jak mowisz, zobaczymy w srode :].

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4089
No to już wiadomo czemu masz takie słabe przebicie na ciężarach. Ten treing który robisz nie wydaje mi się najlepszy pod kątem tego co dotąd ćwiczyłeś. Myślę że przydałby Ci się trening, który przynajmniej 4 ostatnie tygodnie siedzi na więcej niż 90 proc maxa

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
astutus
Napisałeś że ten ciężar 90% trochę zaokrągliłeś w dół.
Nigdy tak nie rób,bo Twoje wyniki będą zawsze przekłamane.
Dlatego ja rozpisując trening nie wpisuję procentów /chociaż są mi potrzebne do określenia mniej więcej ciężaru/lecz,dobieram ciężar którym mogę zrobić np.
max 4 razy w 4 seriach.
A najlepiej jak ostatni ruch w czwartej serii jest z minimalną pomocą dosłownie palcem.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2006-07-10 10:36:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No 1.5 kg w dol bo ciezarkow nie mialem zeby tak idealnie dolozyc. Zanizylem dlatego, ze sie na swojej ambicji nieraz juz przejechalem no i teraz wolalem odjac..

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
1,5kg mniej jest ok, szczegolnie jesli podnosisz ponad 100kg
Rosjanie stosuja procenty, ale w praktyce najmniejszy skok to 5kg
nie uzywaja malych krazkow po 0,75kg, zeby im sie wszystko zgadzalo z kalkulatorem co do przecinka

jak czasami zaokraglisz w dol, a czasami w gore to bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
95% 3x3 bez szans. Pierwsza seria ledwo co, druga zgniotlo mnie w polowie trzeciego ruchu. No ja nie wiem 90% robie z 6-7x, wiec 4x4 poszlo na lajcie, a 95% 3 ruchy w pierwszej serii tylko. Blah, wracam chyba do zwyklej piramidy zeby odpoczac (12/10/8/6 albo 10/8/6/4). Nie wiem co jest ze mna, cwicze sporymi ciezarami na serie w porownaniu do pojedynczego wycisku, nie ma u mnie przebitki sporej na 1 ruch.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
nie przejmuj sie i dokoncz program tak jak jest rozpisany

odpoczniesz sobie na nastepnym treningu, ktory jest x2x6@80%

jesli x2x2 ze starym maksem jest za duzo, to zrob 4 single, i odpowiedznia przerwa miedzy seriami

jeden zly trening nie znaczy, ze nie bedzie sukcesu na koniec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZELAZNA REKA rusza

Następny temat

Zdjęcia - Dwubój Olimpijski

WHEY premium