SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl na masę :) ze 105 kg do 110 ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
prohormony albo boostery azotowe hahaha


nie dotykaj sterydów bo jedyne co zrobisz to sobie krzywdę, jedzenie+kreatyna max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94725 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
102 w pasie i dalej masa ? wy******* co masz sylwetka się wizualnie poprawi o wiele
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94725 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Mi tluszcz nie przeszkadza zbytnio, Ja w gimnazjum wazylem przy 186 57kg i miałem 23 cm w łapie. W liceum było podobnie 64-70kg zawsze byłem najwiękrzym sucharem w budzie. Po 85kg to bardzo szybko wskoczyla mi 100 moja waga, ciało przez ostatnie lata bardzo sie zmieniło wiem że szału nie ma ale zawsze coś :) Jeżeli chodzi o dietę to staram się jesc tak jak pisalem, czasen zdaża mi się zjeść normalny obiad z 2 schabowymi ale to raz na tydzień. Białka to faktycznie jem najmniej :( Ja chciałbym mieć sylwetkę jak brock lesner duży masywny gość lub kevin owens. Nie chce sylwetki modela czy kulturysty.Swoja diete dopracuje I dokupię bialko jako uzupelnienie w diecie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Napisałem ci już wyżej- przypilnuj jedzonko i maksymalnie jakaś kreatynka do tego, anaboliki nie dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Może inaczej może zacznij cykl na redukcję tylko rozpisz mi dietę na redu, niech chłopaki pomogą Tobie w dziale dieta, będzie dobra miska , rozpiszę tobie w zamian lekki cykl redukcyjny łącznie z odblokiem. Zmień sposób myślenia najpierw redukcja potem masa, ta kolejność , no sorki że slogan powtarzany tysiące razy ale kg na wadze nie robią sterydy, ale jedzenie. Z tym ze narazie masz mieć bilans kaloryczny na minus. Rozważ tą propozycję.

Twój cel tak jak piszesz ze 105kg do 110kg uzyskasz samym jedzeniem np dodatkowo kg bananów i 2 hamburgery więcej na dobę więc sam widzisz że aby coś robić musi to mieć ręce i nogi.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-07-28 23:17:29
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Okej. Chyba zrobię tak jak piszczecie czyli redukcja... Przyłożę sie do tego tak żeby wszystko bylo cacy, jutro mam dzień wolny więc dietę bede ogarniał jutro I tutaj wrzucę. Wsumie to po tym że ważę 104kg to oprócz fatu nic niemam ani siły ani dobrej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Podjąłeś bardzo rozsądna decyzje.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
wnc1964

Licze też oczywiście na twoją pomoc przy cyklu na redukcję ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Wrzucam dietę, powinna być ok.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sok w strzykawce do jutra

Następny temat

Co na rzeźbę ?

WHEY premium