SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsze low carb

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1720

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

M

Waga

74

Wzrost

170

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

jest tego troche

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła czasem trening bosku ale ostatnio prawie brak mozę 1 w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

stosowalem wcześniej diete obcinając kalori nie balansowałem makrosami schudłem ok.11 kg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bdb

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
snr-może lepiej Ty poczytaj?
o ilości posiłków,
węglach na noc,
dietach LC

Zmieniony przez - marian1970 w dniu 2014-05-21 10:43:13

Zmieniony przez - marian1970 w dniu 2014-05-21 10:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8706
Sorry ale o jakiej regeneracji piszesz? Kolejny ktory nie czyta postow i sie wtraca? On nie cwiczy nie biega, slowem nic. Powiedz jeszcze raz ze wiekszosc weglowodanow z jego diety na noc to dobry pomysl i uzasadnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4540
http://potreningu.pl/artykuly/2664/-jedz-wegle-na-noc--i-chudnij bardzo ciekawy art na temat weglowodanow na noc
w sieci jest masa takich tematów obalających konieczność spożywania wyłącznie białkowo-tłuszczowych kolacji
sam po sobie doświadczyłem że sen po spożyciu pewnej ilości węgli jest bardziej "trwały", a po popularnym twarogu czy makreli często budziłem się w nocy co nie sprzyjało regeneracji i nie chodzi mi tu wyłącznie o regenerację mięśni

Zmieniony przez - victim w dniu 2014-05-21 11:32:59

Zmieniony przez - victim w dniu 2014-05-21 11:33:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8706
Ok zwracam honor, rzeczywiscie wyglada to obiecujaco, moze sam sprobuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4316
Dokładnie ... ilość posiłków nie ma znaczenia. Węgle na noc - też można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli po waszej zaciętej :D dyskusji wnioskuje że może być. Tylko dorzucić jakiś wysiłek fizyczny. Zgadza się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4540
nikt nie napisał ze dietę masz dobrą bo było by to co najmniej kłamstwem :P
https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html
ogarnij sobie ten temat, kiedyś na przykładach autora układałem swoją dietę, następnie dodawaj odejmuj czy zmieniaj skladniki diety wg swoich potrzeb

Zmieniony przez - victim w dniu 2014-05-21 21:25:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4k kcal

Następny temat

Dieta ;)

WHEY premium