SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piłka nożna-wytrzymałość, a odżwyki

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
cześć
mam do Was pytanie, jaki produkt możecie mi polecić na zwiększenie wytrzymałości?gram w piłkę nożną.chodzi mi o taki specyfik do zażycia przed treningiem czy meczykiem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Chodzi Ci o jakiś pobudzacz?,Jak tak to kofa,guarana ewentualnie 1,3d (geranium). Wszelkie stacki przed treningowe odpadają ze względu na to że powodują pompę, dla tego do stricte treningów piłkarskich się nie nadają.

Beta alanina fajnie wpływa na poprawę wytrzymałości,z tym że trzeba ją brać w dłuższym okresie czasu (z 2-3 miechy)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Chodzi mi o coś takiego, co zażyję bezpośrednio przed treningiem meczem, żeby być bardziej wytrzymalszym, więcej biegać itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
No to ,to co pisałem.Któraś z tych rzeczy ,na jakieś 30 min przed planowym wysiłkiem.

edit:
Widzę że masz dopiero 15 lat,więc o 1,3d zapomnij.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-06-23 16:31:14

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
No to pisałem o beta alaninie w pierwszym wiadomości,z tym że na efekty trzeba poczekać

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
w opiniach widziałem "pompa była na siłowni", ale na wytrzymałość tak to nie działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
https://www.sfd.pl/Beta_alanina__poprawia_wytrzymałość_i_zwiększa_wydajność_mięśni-t704669.html
Masz poczytaj

Pompę to ten gość mógł mieć od "miliona" różny czynników.Ja nawet nie biorąc żadnych supli,nigdy na jej prak nie narzekałem... .BA nie działała na mnie tak jak,byś sobie tego życzył.Czyli biorę jednorazowo przed treningiem 4-6 g i zwiększa się odrazu moja wytrzymałość o x % .Dopiero po miesiącu ja,zauważyłem wzrost.

Zresztą sam Solaros o tym pisał:

"BA wplywa na wzrost karnozyny w miesniach
jesli to maja byc pojedyncze dawki - to imo nic nie dadza - ale mozna liczyc na dobry efekt placebo
jesli stala suplementacja to ~4g ed
po ok 4 tygodniach widac dobre efekty (wedlug badan) "

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-06-23 17:01:21

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Ale biorąc tą odżywkę nie spowoduje to żadnych skutków ubocznych ? Trwale mogę to zażywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Skutkiem ubocznym BA u większości osób (choć nie u wszystkich) jest swędzenie/mrowienie krótkie,parę chwil po wzięciu (mnie najbardziej swędziała twarz,ale da się wytrzymać ) .

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań-piła :)

Następny temat

Dieta dla piłkarki

WHEY premium