SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ph na drugi cykl jednak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK:20
2. WAGA:83
3. WZROST:173
4. WYMIARY:
-biceps:38,4
-klatka:nie umiem się zmierzyć
-udo:64,5
-talia:82
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3 lata
6. DIETA:
-białko:3
-węglowodany:6
-tłuszcz:1,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta 1-6 30 mg ed razak
8. TRENING:3-4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU:Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:coś koło 10 miesięcy
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):do chudnięcia
13. STAN ZDROWIA:db
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie biję rekordów
-martwy ciąg: nie biję rekordów
-przysiad: nie biję rekordów

miałem jechać propa z metą ale się rozmysliłem i chce jakieś ph polecieć...

forma ta to jest po spadkach wcześniej miałem dużo wyższe wymiary

myślałem na h-drolem jest mniej toksyczny i podobno klepie podobnie jak m-drol co myślicie ?

aha i szukam jeszcze takiego tutka na forum gdzie były porównywane ph fake/oryginał nie moge tego znaleźć możecie podać linka ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sle25 meta już była na pierwszym cyklu

jadę p-maga solo tak jak pisaliśmy

zobaczymy co z tego będzie

jeszcze muszę miskę dokładnie dopiąć i trening pozmieniać

i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
myślisz że po ph Ci więcej zostanie? to sie mylisz

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a kto pisał że więcej zostanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jeśli to jest forma po spadkach, to stary waga/wzrost odpowiednia. Co Ty chcesz ważyć 100kg przy 173 cm wzrostu?
Miałem styczność z M-drolem. Wielkie g****, nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest waga po spadkach wcześniej ważyłem 86 kg

bf taki dość był ale ja na to nie patrzę zawszę robię tak że pierw mocno masuję a potem redukuję po 3-2 miechy

100 kg to ja bym chciał ważyć

czemu sądzisz że m-drol to g**** ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Czytałeś opisy M-Drola? Raczej trafione, ale skutki uboczne i spadki ogólnie przy opisach ph są stanowczo zaniżone.
Krótki cykl na ph 4 tygodniowy nie zbuduje dobrej masy, a dłuższe ich stosowanie to armageddon dla wątroby. Zaciąga kupę wody i silnie blokuje, obniża libido i reszta jak SAA. Stosunek przyrosty/zdrowie bardzo miernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sporo ludzi się pytałm o ph

większość polecała nie miała bloków,libido nawet na +

i chwalili sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ile ludzi tyle opinii.. Akurat trafiłeś na mnie i nawiązałeś tutaj dyskusję, a moja opinia jest negatywna dla PH. Podejrzewam, że h-drol będzie miał podobne działanie do mety.
SAA są pewniejsze, dostępne w aptekach, używane do leczenia ludzi. Nie wiem jak z PH, czy również istnieją w takim celu, wydaje mi się że są po prostu ogólnie mniej zbadane, a szczegółowe informacje na ich temat nie są od tak dostępne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
blok to sprawa indywidualna a tak poza tym to każdy środek jest dobry jak potrafi się go wykorzystać w odpowiednim celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc panowie co proponujecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
https://www.sfd.pl/h_drol_2013-t670649.html tu masz coś na temat oryginalnych bądź nie ph. Rok temu byłem na cyklu X-mass i byłem zadowolony. Cykl 5 tyg, potem Arremadext XT. Zyskałem parę kilo suchej masy z czego większość udało mi się utrzymać. Oczywiście rezultaty to sprawa indywidualna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Udo injekcja ból

Następny temat

Zjawisko naduzywania sterydów przez chłopców

WHEY premium