SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

h-drol 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9112
zamowilem dla dwoch starszych znajomych h-drole Marzec 2013 nr seri 54297 sa to osoby ktore nie potrafia zbytnio korzystac z internetu a ja nie chce wyjsc na dupka :D co im wałki wcisnał i tutaj moje pytanie czy ktokolwiek bral tego h-drola z 2013 a najlepiej z tej seri i czy go klepało bo ciezko znalesc porzadne informacje chodz jest wsumie jeden temat o wałku z 2013 z innej seri ..ale nie wiem czy mam wnioskwoac ze ktos tam rzucil haslo a reszta roznosi ploty bo jezeli faktycznie wszystkie 2013 byly by walkami bylo by otym glosniej .. jak to wkoncu jest :)

pozdro

"kto pyta nie błądzi"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
2 kumpli z siłki brało ten h-drol na 2013 i powiem ci że byli mega rozczarowani, efekt był zerowy, tak zaczęli drążyc temat i podobno produkcja h-drola i m-drola zakończyła się w 2010 data do spożycia zawsze dłuższa jest o 2 lata od daty produkcji więc wiadome jest że h-drol oryginalny to ten do 2012 bo pózniej nie było już jego produkcji

siłownia moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9112
dzieki sog .. pamietasz moze dokladnie z jakiej seri ? bo wiem ze na 100 % 53899 JAN2013 nie dzialaja wiec marzec wsumie to pozniejsza seria wiec pewnie tez nie dziala ... chodz ludzie ja kupuja na allegro chociazby ..

"kto pyta nie błądzi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
ciężko mi powiedzie która dokładnie to była seria ale ta jest jeszcze pózniejsza więc 100% że nie będzie działac

siłownia moje życie

...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6281
zanim zakupilem tez walkowalem ten temat. Na allegro jest pelno hdroli z 2013 albo za 90zl 2012 przewaznie podrobki( nie polecam uzytkownika roksana430). Mi sie udalo kupic Hdrol 53039 JUL2012- wersja oryg biore drugi tydzien i jest ok.
Ciezko kupic na allegro oryginal poniewaz nie wiadomo czy zdjecie zamieszczone w aukcji rzeczywistym zdjeciem hdrola ktore chce sprzedac czy skopiowal od kogos.
Najlepiej kupowac od sprawdzonych, ja bralem od crazypantera, ale nie wiem czy nie przeplacilem bo dalem 129zl.
Aha no i na spodzie powinien byc wygrawerowany napis TC40/120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
czy mega-h z datą 2014 ściagnięty z USA będzie dobry czy wał.?

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
o wałkach powyżej 2012 roku wiadomo było z firmy CEL, Driztek po prostu to jest chybił trafił kupowanie, z późniejszą datą produkcji

mega h jest z generica , nie wyszła na swiatło dzienne informacja ,że ta firma też tak robi , przynajmniej ja nigdzie tego nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
dokładnie tak jak mówicie ciężko kupić oryginał, kolega kupił kilka tygodni temu na allegro od użytkownika " wszystkozalatwie " i niestety okazało sie że to podróbka (zero działania) porównaliśmy to do oryginału i widać różnice w wykonaniu,

siłownia moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6281
roznia sie etykieta i spodem, latwo zobaczyc roznice, napis na dale etykiety 60 capsules cos tam.. jest w oryginale jasniejszy. Ale te zdjecia na aukcjach to tez takie pewne ze nie wiem. Ja bym odradzal kupowanie od uzytkownikow ktorzy nie maja zadnej gwiazdki bo to o czyms swiadczy;]
mi chyba kscman odradzil kupno tego 2013 bo juz bylem zdesperowany znalazelm oryginal ale 2013 i mialem brac:)
dzieki, bo troche popytalem i kupilem oryg 1012. Ile zaplaciles kscman za swojego hdrola? ja dalem 129 i nie wiem cyz nie przeplacilem, ale i tak ciesze sie z zakupu.
juz 2 tydzien idzi i jestem zadowolony, wszedlem na 3 capsy, chciaz 2 tez by daly rade. Z efektow juz jestem zadowolony a nie widze konca 1 puszki a mam 2:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
a nie denerwuj mnie:), zjadłem 44 kaps. i kontuzja i po trenowane na miesiąc może dłużej, a ładnie było bo po tych 22 dniach już 3 kg do przodu i poprawa sylwetki znaczna była, a tu tak ch...j
została mi 1 cała puszka i 16kaps. z drugiej , to pewnie kiedyś zrobie krótszy cykl i tyle.
Zapłaciłem dużo mniej, ale kupiłem na farta abo gość kiedyś dla siebie kupił , i jednak nie brał tego i postanowił sprzedać. 1,5 dnia aukcja była a akurat na alledrogo wszedłem wtedy:)

cene na pw ci wysłałem



Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-11-23 18:24:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino progesteronowe. bd SOGI!

Następny temat

w którą suste celować?

WHEY premium